Ефективність периметральної охорони

Ефективність периметральної охорони
Периметральна охорона має на увазі захист периметра об’єкта, що сприяє оперативному виявленню і реагуванню на вторгнення злоумишленніков.Она — гарант захисту ще на стадії проникнення на територію будинку, офісної будівлі або ділянки. Для вибору різновиду охорони периметра об’єкта враховуються різні показники (від погодних умов до руху транспорту, пішоходів і індустріальних перешкод), що робить периметральну охорону найскладнішою за технічними характеристиками.

Грамотно організована система охорони ефективна в комплексі. І почати краще з периметра об’єкту, що охороняється. Це дозволить вибудувати систему безпеки ще на території об’єкту, що охороняється. В даний час актуальною стає не тільки захист власне будівлі, а й прилеглої до нього площі, як від розкрадання, так і від актів вандалізму.

Периметральна охорона має на увазі захист периметра об’єкта, що сприяє оперативному виявленню і реагуванню на вторгнення зловмисників.
Вона — гарант захисту ще на стадії проникнення на територію будинку, офісної будівлі або ділянки.

Для вибору різновиду охорони периметра об’єкта враховуються різні показники (від погодних умов до руху транспорту, пішоходів і індустріальних перешкод), що робить периметральну охорону найскладнішою за технічними характеристиками.

За принципом роботи існують різні системи охорони периметра (інфрачервоні системи, радіопроменеві, радіохвильові, вібраційні, ємнісні), тому кожен об’єкт, що охороняється вимагає індивідуального підходу.

За легкості монтажу і мінімізувати вплив погодних умов лідирують радіохвильові системи. Така система складається з двох провідників, які вмонтовані на стіни або закопані в землю. Провідники знаходяться на однаковій відстані одна від одної, і пропущений через них струм утворює електромагнітне поле, що забезпечує об’ємну зону виявлення. Приймач реєструє обурення цього поля при попаданні в нього зловмисника, що дозволяє забезпечити своєчасне оповіщення служби безпеки і вжити заходів.

Безпеки Вашого будинку або офісу може загрожувати ймовірність загоряння (з різних причин). Від оперативного реагування на загоряння найчастіше залежить ступінь шкоди.

Сучасні пожежні сповіщувачі створені з урахуванням поліпшених експлуатаційних характеристик. Удосконалена ступінь чутливості виключає можливість помилкового спрацьовування системи. Автономні пожежні сповіщувачі (такі, як агат 6.1) реагують на певний рівень концентрації продуктів горіння. У корпусі такого сповіщувача об’єднані автономне джерело живлення, а також всі компоненти, що дозволяють оперативно виявити пожежу і оповістити про нього (шляхом розмикання або замикання сигнального шлейфу).