10-ка найбільш засекречених місць в світі

10-ка найбільш засекречених місць в світі
ЗМІ створили список засекречених місць, куди нізащо не потрапити в своєму житті жодному звичайній людині.

Топ-10 таємних місць по наростаючій:

10. Міжгір’я

Російський закрите місто, який знаходиться в Ямантау — секретних горах Уралу, в південній його частині. Місто було засноване в 1979 році. Ще при Борисі Єльцині, в кінці 90-х років, американським супутником були виявлені величезні проекти розкопок. На самій вершині об’єкта були побудовані Бєлорєцьк-15, Бєлорєцьк-16 і два гарнізону. Коли США поцікавилися про мету і призначення даної споруди, росіяни заявили, що це бункер для лідерів на випадок ядерної війни і сховище скарбів Росії.

9. Архіви Ватикану

У вас не вийде отримати доступ до тих секретних документів, яким ще не «виповнилося» 75 років. Вони засекречені з метою захисту урядової і дипломатичної інформації. 84 км — це довга стелажів, на яких зберігаються архіви Ватикану, вони налічують близько 35 тисяч томів в індексному каталозі.

8. Club 33

У Діснейленду є повна ліцензія на продаж алкогольних напоїв, але все одне місце продає випивку відкрито — це Club 33. Вхід в нього знаходиться неподалік від ресторану Blue Bayoun на «33 Royal Street». Вхід легко дізнатися по пластині з 33-тім номером. Сума вступного внеску коливається від 10-ти до 30-ти тисяч доларів.

7. Московське Metro-2

Ця система датується ще сталінськими часами, у неї навіть є кодову назву в КДБ — D-6. Російське ФСБ не заперечує існування Метро-2, і не підтверджує його. Такої ж політики дотримується і адміністрація метрополітену Москви. Якщо вірити чуткам, то довжина загадкового Метро-2 перевищує навіть суспільне метро. Підземна лінія з’єднує штаб-квартиру ФСБ, Кремль, підземне місто, аеропорт Внуково-2, а також інші місця національного масштабу.

6. Клуб джентльменів під назвою White «s

Це самий що ні на є ексклюзивний англійський клуб джентльменів. Заснував його ще в 1693 році італієць Франческо Б’янко. Жінки виключені з членства повністю. Якщо ви не член королівської сім’ї, або не є надзвичайно впливовим людиною в мистецтві чи політиці, вам навряд чи пощастить потрапити туди.

5. Зона 51

Це псевдонім військової бази, яка розташована на півдні штату Невада (захід США), в 133-х кілометрах від Лас-Вегаса. Вона використовується для підтримки випробувань і розробок експериментальних систем озброєння, а також літаків.

4. Кімната 39

Швидше за все, найбільш закрита організація Північної Кореї. Її мета — пошуки шляхів отримання іноземної валюти для Кім Чен Іра. Цей номер був створений в 1970-х роках. Організація використовує банківські рахунки (від 10 до 20-ти) в Швейцарії і Китаї для відмивання грошей, контрафакції та інших протизаконних операцій. Крім того, існує твердження, що це 39-тий людина, яка займається незаконною торгівлею зброї та контрабандою наркотиків.

3. Великий Храм Ісе — найбільша святиня Японії

Присвячений він богині Сонця — Аматерасу. Кожні 20 років храм руйнують і відроджують — згідно з ідеєю Синто відродження і смерті.Тільки священик або жрець і одночасно член імператорської родини Японії може зайти в цей храм.

2. Гори Emergency Operations Center

У це місце громадськості взагалі не захочеться потрапити, якщо, звичайно, не буде якоїсь всесвітньої катастрофи. У цьому строго засекреченому і закритому об’єкті координуються дії федерального агентства по ситуацій надзвичайного характеру на випадок національних або навіть всесвітніх лих.

1. Військова база RAF Menwith Hill

Ця військова база в Британії має зв’язку з глобальною шпигунською мережею під назвою Echelon, яка зараз здійснює спостереження за змовами терористів, політичної і дипломатичної розвідкою. У RAF Menwith Hill є велика супутникова наземна станція, система попередження про ракетну атаку, зв’язок перехоплення.