Приховані міні камери – кримінальна відповідальність за їх використання

Приховані міні камери – кримінальна відповідальність за їх використання
Приховані міні камери дуже часто використовують при розробці систем відеоспостереження. Такі камери можна зустріти в різних формах, але їх габарити незмінно залишаються досить компактними. Самими простими і самими маленькими є безкорпусні камери, які приходять на допомогу при необхідності приховування наявності факту відеоспостереження від людей і потенційних зловмисників. Невеликі габарити дозволяють встановити міні камеру так, що вона не буде залучати ніякої уваги, її можна вбудувати в прилавок магазину, колону або замаскувати.

Незважаючи на всю технічність варіанту, приховані міні камери мають загвоздку в неправомірності дій прихованої зйомки цивільними особами і тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Але не варто зневірятися, так як в російській судовій практиці є безліч прогалин, як наприклад – не повідомляти своїх співробітників про те, що за ними ведеться відеоспостереження. Рекомендується також отримати письмову згоду на підтвердження про прочитання договору на приховану зйомку».

До речі, можливо вам потрібне разрешение на работу в украине, яке ви можете отримати на сайті justicon.ua за доступною ціною.

Пам’ятайте, що офіційно і без попередження негласну зйомку проводять тільки державні спецслужби. Повідомивши людей і отримавши письмову згоду, ви несете всю відповідальність. Але на практиці, приховані міні камери вільно встановлюються в офісах, робочих зонах для ведення тимчасового обліку, перевірки якості виконання працівниками своїх обов’язків. Сьогодні менеджери і керівники відділів з допомогою прихованих камер легко контролюють дисципліну на виробництві, а охоронні підприємства стежать за безпекою майна фірми чи приватного будинку.

Просте зберігання інформації, що містить дані про приватне життя людей без їхньої згоди вважається неприпустимою і незаконною, тому рекомендуємо заздалегідь потурбуватися про складання такого згоди. Адже в теж час приховані міні камери зручні для невеликих офісів або магазинів. Приховані системи прості в установці, обслуговуванні, вони дозволяють проводити повний контроль над ситуацією в цілодобовому режимі і без збоїв. Мало хто, напевно, знає, що майже в кожному магазині позаду робочого місця касира встановлена прихована камера, що забезпечує безпеку касового апарату і робочого місця.

Широко використовуються приховані міні камери також на вулиці, поза приміщенням. Різні корпуси, чохли для метеозахисту, парк змінної оптики дозволяють вести безперервне відеоспостереження. Погодостійкі кожухи легко монтуються за допомогою кріпильних кронштейнів йдуть в стандартній комплектації. Всі приховані компактні камери оснащені вбудованим мікрофоном.

Придбайте приховані міні камери і, дотримуючись законодавства, використовувати їх на виробництві, вдома і на інших важливих об’єктах.