Відеоспостереження в квартирі

Відеоспостереження в квартирі
Відеоспостереження в квартирі – це невеликого розміру відеовічко, який може бути з великою фокусною відстанню і спрямований на ту ділянку території, яку потрібно проконтролювати. Відеовічко дозволяє господареві квартири бачити людину перед вхідними дверима або контролювати автомобіль на автостоянці перед будинком.

На сьогоднішній день така система відеоспостереження дуже поширена через зручність і невисокої ціни.

Відеозображення, яке знімає камера можна підключити до телевізора або комп’ютера. Якщо Вам знадобиться вести запис з камери, то можна встановити малий відеореєстратор.

До речі, по ссылке ви можете знайти інформацію про послуги митного брокера.

Завдання системи відеоспостереження:

— відеоспостереження за чоловіком або дружиною,

— захист від злодіїв,

— оперативне спостереження за кімнатами, перед вхідними дверима, за дітьми або домашніми працівниками,

— цілодобовий запис тривалістю до 2х тижнів,

— можливість перегляду запису зі знімного диска на будь-якому комп’ютері.

Сучасні відеокамери здатні за допомогою спеціального мікрофона записувати не тільки відео, але й звук. Існують також миникамеры відеоспостереження оснащені датчиком руху, такі камери підключаються тільки до охоронної системи сигналізації. При виникненні русі – камера автоматично вмикається і починає записувати події. Така система найбільш ефективна для охорони, і до того ж значно економиться пам’ять в записуючому пристрої.

Відеоспостереження буває прихованого типу та відкритого.

Система відеоспостереження – це комплекс відеокамер і всіляких пристроїв, які забезпечують відеоконтроль за квартирою, офісом, домом і не тільки.
Встановити відеоспостереження в квартирі можна самостійно, але можна довірити цю справу нашим фахівцям з монтажним роботам, які мають багаторічний досвід та ліцензію на надання таких послуг.

Якщо Ви хочете купити систему камер відеоспостереження, скористайтесь нашим сайтом, який має найбільш широкий спектр різних систем і комплектів камер від провідних і перевірених виробників.

Відеоспостереження буде Вам не замінимим помічником вдома і на роботі. Встановивши, цю систему, Ви можете вести контроль майна й запобігати крадіжки, бачити людей, які до Вас прийшли в гості, а також бути спокійним і впевненим у безпеці Вашої дитини. Таким чином Ви забезпечите своє житло якісною і доступною охороною. Відеоспостереження — ефективний і доступний спосіб забезпечення власної безпеки.

Ознайомитись з обладнанням для відеоспостереження в квартирі, а також з характеристиками параметрів або описом тієї чи іншої моделі камери Ви можете дізнатися в нашому каталозі.