Переваги використання відеоспостереження

Переваги використання відеоспостереження
Багато моделей сучасних цифрових відеореєстраторів підтримують режим роботи по мережі (LAN, Internet). Авторизувавшись, Ви маєте можливість підключитися до системи відеоспостереження та в реальному часі стежити за тим, що відбувається за допомогою камер відеоспостереження, а також переглядати журнал і архів подій.

Система відеоспостереження для будинку дозволяє вести спостереження за всіма подіями на прилеглій до будинку території, не виходячи з дому. Цілодобове збереження записів з відеокамер допомагає запобігти пограбуванню або усунути його наслідки. Детектор руху своєчасно піднімає тривогу.

Зображення від камер відеоспостереження за допомогою спеціального пристрою — модулятора — Ви можете отримувати по телевізійній мережі будинку, що дозволить Вам стежити за обстановкою з БУДЬ-ЯКОГО телевізора.

Займаючись своїми справами по дому, Ви тут же будете мати повне уявлення про те, що відбувається на Вашій території. Під час перегляду телепрограми з функцією «картинка в картинці» ви зможете одночасно дивитися телепередачі і спостерігати за тим, що відбувається на Вашій ділянці або в будинку.

До речі, на сайті http://lightvision.kiev.ua ви можете придбати якісні комплекти відеоспостереження за найкращими цінами.

Дана система дозволяє спостерігати на екрані монітора відеозображення з чотирьох камер. Висновок на екран здійснюється в декількох режимах: чотири камери одночасно, автоматичний послідовний перегляд кожної камери або ручний вибір будь-якої камери. Цифровий відеореєстратор дозволить фіксувати те, що відбувається в цифровому вигляді на жорсткому диску.

Додатково, всередині будинку, можна встановити мікрофони (можливий варіант — камери з мікрофонами). Це дозволить записувати не тільки зображення того, що відбувається, а й звук. На вулиці камери (в термокожухах, з вбудованою інфрачервоним підсвічуванням) встановлюються по периметру будинку, або відповідно до місцевих умов.

Вартість системи може змінюватися і в меншу і в більшу відповідно до конкретних умов. Наприклад, якщо потрібно встановити не 4, а 2 камери, то відповідно зменшиться вартість обладнання і вартість монтажу.

Також якщо в якості монітора використовувати існуючий телевізор або монітор, то вартість відповідно зменшиться.