Устаткування для відеоспостереження

Устаткування для відеоспостереження
Безпека — запорука стабільної роботи будь-якої організації, про це в першу чергу подбає кожен поважаючий себе керівник. Ринок по продаже оборудования для відеоспостереження зростає з кожним роком, це пов’язано, перш за все, з підвищенням професійного рівня топ-менеджменту і тенденцією в поліпшення соціального пакета працівників. Чим серйозніше заходи безпеки компанії — тим вище її респектабельність в очах суспільства.

Зараз камери відеоспостереження можна побачити практично в кожному офісі, великому супермаркеті і навіть маленькому магазинчику.

Дрібних шахраїв може відлякати навіть сам факт наявності відеоспостереження, а розкрити велику крадіжку або напад часом можна тільки за допомогою якісної відеозапису з місця злочину.

Сучасні системи відеоспостереження та обладнання для неї вкрай прості у використанні. Працівник служби безпеки, навіть не маючи спеціальної підготовки, цілком може впоратися з цим завданням. Камера в режимі реального часу передає картинку з об’єкта, що спостерігається, і в разі нестандартної ситуації, охоронець тут же виявляється на місці.

До речі, на сайті http://mbright.com.ua/g5361240-istochniki-pitaniya ви можете придбати надійні джерела живлення, які є також необхідними для організації відеоспостереження.

Сьогодні існує величезний вибір систем відеоспостереження. Камера може бути кольорова або чорно-біла, з різним розширенням і кутом огляду, з можливістю перегляду об’єкта на далекій відстані і іншими функціями. Кожен керівник може вибрати ту комплектацію, яка найбільш оптимально підійде під поставлені їм завдання.

Устаткування для відеоспостереження можна умовно розділити на три частини:

Камери спостереження, а вони, в свою чергу, можуть бути корпусними і мініатюрних розмірів. Ще існують мінікамери, вони призначаються спеціально монтажу, який прихований. Дуже маленькі відеокамери поставляється з вбудованими об’єктивами, цього не можна сказати про нормальних охоронних відеокамерах, вони призначені ще й для монтажу на вулиці. Об’єктиви до цих камер поставляються окремо. Майже все обладнання для відеоспостереження виконує кольорову зйомку.
 
Відеореєстратори — обов’язковий компонент, їх наявність спостерігається у всіх систем. Відеореєстратори виконують функції запису, в результаті відеосигнал з відеокамери переписується на жорсткий диск, він є в наявності у сучасних комп’ютерів. Відеореєстратори нашого часу мають таку функцію, яка називається детектор руху. А це означає, що запис тоді виконується, коли відеокамера бачить якийсь рух на об’єкті, за яким вона веде спостереження. Таким чином, ресурс відеореєстратора продовжується, а на диск входить більший обсяг інформації. Зараз дуже популярні такі комп’ютерні системи відеоспостереження, у яких є функції відеореєстратора, вони виконуються комп’ютером. При використанні комп’ютера для відеоспостереження є можливість експортувати відео.
 
Відеомонітори встановлюються в охоронних цілях. Відеомонітори представляють собою спеціалізовану техніку, що володіє високим ресурсом, причому вона може працювати без відключення тривалий період.