Цифрові відеореєстратори — особливості застосування

Цифрові відеореєстратори - особливості застосування
Сьогодні розробники всього світу ведуть свої дослідження в сфері безпеки: виготовляються перспективні системи охорони, поліпшуються старі. Однак не можна уявити нинішнє життя без цифрових відеореєстраторів. При своєму миттєвому появі, вони завоювали свою впевнену позицію на ринку систем безпеки. Варто відзначити, що вони змінили застарілі громіздкі відеомагнітофони. Їх популярність завойована за допомогою високої функціональності, а також наявності можливості обробки цифрової інформації. Застосування у відеореєстраторів зовсім різне, оскільки їх застосовують не тільки на об’єктах з великим числом камер відеоспостереження, а й для спостереження за процесом купівлі / продажу товарів в магазині, для контролю руху автотранспорту по території підприємства або компанії. Їх застосовують в спеціалізованих центрах з моніторингу та наглядом за тим, що відбувається на дорогах загального користування, а також в тих місцях, де необхідно проводити обробку цифрової інформації, що передається відразу від декількох джерел.

Відеореєстратор є досить складним пристроєм, який чимось нагадує персональний комп’ютер. Як і у звичайного пристрою такого типу, до складу відеореєстратора входить мікропроцесор, вінчестер для зберігання інформації та інші елементи. Спеціально для них розробники підготували спеціальну операційну систему.

До речі, вас може зацікавити детективное агенство Veritas, в якому можна замовити професійні детективні послуги за доступними цінами.

Однією з основних характеристик відеореєстратора є число каналів, тобто кількість одночасно працюючих камер, які можна підключити до цього пристрою. Найбільш поширеними сьогодні є 4, 8 і 16-ти канальні відеореєстратори. Невід’ємною його характеристикою також є функціональність, можливий дозвіл зйомки, а також тип стиснення відео потоків і обсяг пам’яті на жорсткому диску. Останнє є найбільш проблемним, оскільки пам’ять необхідна велика для зберігання інформації, тому той самий відеореєстратор отримав обсяг жорстких дисків більш 1 ТБ, а також нову систему стиснення інформації. Сучасні технології дозволяють зберігати відео в пам’яті 16-ти канального відеореєстратора протягом року.

Існує два типи відеореєстраторів: мережеві, які застосовуються в системах IP-спостереження, і цифрові, за допомогою яких можна отримувати відео в стислому форматі. Перевага мережевого відеореєстратора над цифровим очевидно. З його допомогою можна записувати відео з будь-яким дозволом і частотою кадрів. Також до мережевого можна підключати будь-яку відеокамеру. Тому для спостереження за територією, що охороняється краще використовувати мережевий відеореєстратор, оскільки він більш функціональний і в даний час є більш перспективним засобом спостереження.