Відеореєстратор — підготовка до роботи

Відеореєстратор - підготовка до роботи
Центральною складовою всіх охоронних відеосистем, безперечно, вважаються цифрові реєстратори. Ефективність і надійність в роботі даних систем визначило їх місце в повсякденному житті. Сьогодні охоронні системи відеоспостереження можна побачити не тільки в банках, магазинах, на автостоянках і в цехах промислових підприємств, а й на дачних ділянках, в під’їздах будинків, на території заміських котеджів. У зв’язку з широким діапазоном використання систем спостереження виробники надають на суд покупців цифрові відеореєстратори з роботою на один, чотири, вісім і шістнадцять каналів. В даному випадку покупцеві немає необхідності купувати обладнання з функціями, які ніколи не будуть використовуватися на практиці.

Зверніть увагу, що якісні led панели ви можете придбати просто зараз на сайті westlight.com.ua.

Цифрові реєстратори відеоспостереження здатні приймати інформацію з одного, двох, чотирьох і навіть шістнадцяти камер спостереження, записувати всю інформацію на жорсткий диск і зберігати її в міру надходження. Всі архівні записи захищені від несанкціонованого втручання, завдяки використанню системних паролів. Дане обладнання для відеоспостереження за допомогою бездротових технологій здатне передавати інформацію в реальному часі або записувати інформацію і зберігати її для подальшого перегляду та аналізу.

Цифрові відеореєстратори, в залежності від моделі, мають певний запас корисних функцій. До основної корисної функції можна безперечно віднести наявність в даному обладнанні датчика руху. Наявність датчика дозволяє включатися реєстратору в робочий режим тільки в разі потрапляння в огляд камери рушійного об’єкта. Це дозволяє не записувати цілий стос непотрібної інформації і зберігати її на жорсткому диску відеореєстратора. При установці охоронної системи відеоспостереження потрібно приділити увагу не тільки правильному розміщенню камер спостереження з урахуванням їх кута огляду, а й налаштувати датчик чутливості, а також виставити час зйомки до і після припинення руху.