Опис відеореєстратора

Опис відеореєстратора
Сьогодні досить популярним засобом спостереження за територією є відеореєстратор. По суті, цей пристрій складний електронний механізм, який за своєю побудовою досить схожий з персональним комп’ютером, оскільки в своєму складі відеореєстратор має центральний процесор, вінчестер з деяким об’ємом пам’яті, а також інші елементи. Для управління процесом запису відео та звуку в відеореєстраторові передбачена установка спеціальної операційної системи.

Завжди можна знайти опис відеореєстратора на різних форумах інтернет мережі. У всіх пристроях призначена декомпресія, тобто зменшення займаного місця на жорсткому диску. Практично будь-які відеореєстратори можуть прекрасно працювати як з монохромними, так і з кольоровими зображеннями. Велика кількість сучасних відеореєстраторів мають можливість підключення до мережі, щоб віддалено приймати команди від оператора. Головним відмітною рисою відеореєстраторів є число вхідних і вихідних каналів, тобто кількість підключаються до нього відеокамер.

Сьогодні відеореєстратори практично повсюдно замінили собою давно застарілі відеомагнітофони та квадратори. Основним їх конкурентом є відео-сервери, які розроблені на основі звичайних комп’ютерів. Відеореєстратори випускаються як зарубіжними, так і вітчизняними виробниками, що створює досить велику конкуренцію між виробниками. Всі характеристики, а також опис відеореєстратора певного постачальника можна ознайомитися на веб сторінках.

Іноземні постачальники в більшості випадків пропонують відеореєстратори на основі персональних комп’ютерів. А більшість звичайних відеореєстраторів виготовляються в Китаї та інших азіатських країнах. Відеореєстратори діляться на симплекс-реєстратори, тобто виконують одну функцію, дуплекс — це виконання одночасно декількох функцій, триплекс і пентаплекс. Сімплексні реєстратори сьогодні практично не зустрічаються, оскільки основною вимогою сучасності є багатофункціональність.

Одним із сучасних переваг відеореєстраторів є запис відео з реєстратора на флешку, а також віддалений доступ до перегляду через глобальну мережу інтернет. Це дозволить отримати швидкий доступ до записаних матеріалами і піддати їх аналізу. Швидкість запису практично у всіх сучасних пристроях такого типу становить близько 25 кадрів в секунду, хоча для охоронної зйомки підійде швидкість не більше 8 кадрів в секунду. Відеореєстратори сьогодні мають такий обсяг вбудованої пам’яті, якого б вистачило на цілий рік зйомки без зупинки. У них встановлюють вінчестер розмірів близько 1 терабайта пам’яті.