Вибір відеореєстратора: особливості

Вибір відеореєстратора: особливості
Відеореєстратори стаціонарні і на базі ПК — це два самих основних види пристроїв цього виду. Використовуються вони на об’єктах, де необхідно відеоспостереження для охорони на тривалий проміжок часу.

Вибір відеореєстратора слід робити, враховуючи всі його переваги і недоліки, так як неправильно обраний апарат здатний доставити чимало клопоту в майбутньому.

Якщо розглядати стаціонарний відеореєстратор, то за зовнішнім виглядом він схожий на відеомагнітофон, в якому є входи для відеокамер, а також вихід для монітора. Зазвичай на лицьовій частині даного пристрою розміщується панель управління, яка здійснює контроль над пристроєм. Одним з переваг цього апарату є його невеликі розміри, які дозволяють йому прекрасно вписуватися в будь-який інтер’єр.

До речі, вас може зацікавити доставка из Китая в Украину, яку ви можете замовити на сайті m3cargo.com за вигідними цінами.

Що стосується інших переваг, то стаціонарні реєстратори досить прості в експлуатації, завдяки найменшій кількості налаштувань. Вони прекрасно підходять для експлуатації в умовах, які передбачають контроль на невеликих площах і обмежена кількість додаткових функцій, а також не вимагає особливих навичок і знань в комп’ютерній техніці.

А завдяки тому, що в апараті не потрібна установка додаткових програм, повністю виключається можливість зараження апарату шкідливими вірусами.
До недоліків даного відеореєстратора можна віднести те, що ремонт цього апарату досить дорогий. Так як при ремонті використовуються оригінальні заводські деталі. А ось у відеореєстраторів на базі ПК заміна деталей набагато простіше і включає в себе заміну звуковий або ж відео карти. Стаціонарні апарати практично виключають можливість самостійного ремонту. До того ж в стаціонарних моделях обмежений обсяг пам’яті і коли пам’ять повністю заповнюється, стара відеозапис стирається. Далі поверх нього записується вже нове відео. Така проблема може частково вирішуватися за допомогою USB-виходів, які дозволяють підключити додаткові носії пам’яті. А безліч сучасних моделей ще дозволяють підключити жорсткі диски, які мають більший обсяг пам’яті.

Тому, відеореєстратори на базі ПК краще, завдяки своїм налаштувань і розширених можливостей. Однак у порівнянні зі стаціонарними моделями вони менш надійні тим, що при можливості установки безлічі програм, підвищується ризик того, що використовувати даного пристрою своїми діями може заподіяти їй шкоду. А ось стаціонарні відеореєстратори більш надійні і дешеві, і в цьому їх головна перевага.