Вибір охоронних систем

Вибір охоронних систем
Швидкий розвиток промислового виробництва, масове будівництво житлових комплексів, зведення адміністративних і офісних будівель, придбання громадянами дорогої техніки і автотранспорту — це лише кілька причин, за якими установка охоронних систем в останні роки набула високу популярність.

Кожен власник намагається захистити своє майно, причому зовсім неважливо, наскільки велика фінансова вартість об’єкта — системи відеоспостереження та охоронної сигналізації монтуються як на великих підприємствах ціною в кілька мільйонів доларів, так і в невеликих приватних квартирах або заміських будинках.

Між іншим, здесь ви можете придбати якісні меблі для салонів краси за найкращими цінами.

Державні і комерційні організації, супермаркети і магазини, складські комплекси і торгові центри — сьогодні кожне з них обладнано новітніми охоронними системами. При виборі засобів відеоспостереження необхідно враховувати виробничі характеристики об’єкта (площа, розташування, ступінь освітленості, температурний режим та інші фактори), саме вони послужать основним показником для установки певної категорії систем.

При підборі апаратури обов’язково береться до уваги зона захоплення відеокамер, терміни зберігання інформації, рівень скритності і інші опції — від них багато в чому залежить і сама якість спостереження, і загальна безпека об’єкту, що охороняється. Але і вартість охоронних систем безпосередньо залежить від тих функцій, які вони можуть надати замовнику.

Однією з найважливіших якісних характеристик обладнання є ступінь її автономності (наскільки довго вона зможе функціонувати в умовах аварійного відключення електроенергії, телефонного зв’язку та інших комунікацій).

Крім охоронних систем відеоспостереження на виробничих об’єктах, підприємствах громадського харчування, стадіонах, розважальних комплексах, навчальних закладах різного рівня не менш важлива установка пожежної сигналізації.

Протипожежні системи забезпечують миттєве оповіщення людей про небезпеку, швидке реагування на будь-які фактори ризику, які можуть призвести до пожежі. Це і спеціальні датчики виявлення диму, і прилади, які оцінюють ситуацію на предмет можливого виникнення пожежі, і пристрої, які утримують двері в потрібному стані, щоб не створювати ефект «зворотної тяги», і системи, які безпосередньо забезпечують гасіння вогню.