У Флориді розроблена тривожна кнопка для мобільних пристроїв

У Флориді розроблена тривожна кнопка для мобільних пристроїв
Мешканка Флориди Сара Спен помітила, що за нею хтось йде, і прискорила крок. Чоловік, що йшов за нею по території Флоридського університету, не відставав. Жінка зайшла на територію стоянки житлового комплексу, але переслідувач причаївся десь на вулиці. Спен натиснула на іконку програми свого iPhone, яка повідомила поліції про її місцезнаходження на території кампуса. Через кілька хвилин до неї під’їхали поліцейські і виявили, що підозрюваний намагається сховатися.

Університет у Флориді використовує мобільний додаток TapShield, розроблене компанією з міста Орландо. «Після цього випадку багато хто з моїх друзів завантажили цю програму, — пояснює користувачці додатки. — Це прекрасний засіб захисту, і можна уявити, наскільки зараз важлива для людей ця розробка ».

Серед інших мобільних додатків, безперервно з’являються на цифровому ландшафті, — від ігор до дисконтних програм — виділяється система TapShield LLC, стартапу, розробники якого вирішили створити додаток, покликане при певних обставинах врятувати життя людям на університетських кампусах.
Користування програмою Флоріди університетом, який став першим клієнтом TapShield LLC, привернуло увагу інших вузів і потенційних корпоративних клієнтів. Число студентів, які встановили додаток на свої мобільні пристрої, становить уже близько 10 тисяч осіб. Ця програма також привернуло увагу інвесторів, що вклали близько 800 мільйонів в компанію.

«Технологія TapShield безумовно є передовою для вирішення проблем безпеки, з якими стикаються університети, — говорить юрист з Орландо Фред Леонгардт. — На сьогоднішній день цьому додатку немає аналогів ».

Джордан Джонсон, засновник TapShield стверджує, що ідея такої системи прийшла йому в голову в 2009 році, коли він був президентом студентської ради Флоридського університету. У той час в цій місцевості активно діяли злочинні банди, і відбувалося досить багато нападів і пограбувань.