Технічне обслуговування охоронних систем

Технічне обслуговування охоронних систем
Охоронна система не є обов’язковою для ряду організацій. Неодмінна наявність передбачено в таких установах як банки, пункти обміну валют, збройові магазини, ювелірні крамниці та салони, а також аптеки, які торгують препаратами наркотичного вмісту. Але, з огляду на те, що в сучасному світі охорона будь-якого об’єкта стає першочерговим пунктом рішення для власника, технічне обслуговування охоронних систем повинно бути на належному високому рівні.
Технічне обслуговування передбачає регламентовані роботи з перевірки, контрольному тестування та усунення неполадок, якщо вони є. В першу чергу, здійснюється перевірка всіх датчиків в охоронній системі на працездатність.

Якщо система передбачає перевірку з виконанням «опитування» датчиків на часовий відрізок, який вимірюється секундами, то контролери руху перевіряються на періодичність, задану початковими установками. Так само виконується технічна перевірка контрольної панелі. Регулярна перевірка всіх контактних з’єднань в контрольній панелі забезпечує надійну роботу охоронної системи. При необхідності, проводиться чистка і підтяжка контактів і з’єднань.

До речі, про СКУД по ссылке https://ohorona-kyiv.com ви можете дізнатися більш детальну інформацію просто зараз.

Так само особлива увага приділяється перевірці та працездатності сирени-оповіщувача. Сирена, хоч і не є основою охоронної системи, але якщо вона не буде виконувати своїх основних функцій, то робота всієї системи при екстреній ситуації не приведе ні до якої захист і оповіщення не спрацює, якщо крім сирени не передбачено інших сповіщувачів.

Так само, до обов’язків робіт з технічного обслуговування охоронних систем входить перевірка пультів і джерел безперебійного живлення, перевірка ізоляції і її опору, а також виміри і перевірка ємності акумуляторної батареї, якщо вона передбачена моделлю системи. Для ремонту або усунення неполадок в системі працівники технічної служби використовують спеціальні прилади і програмне забезпечення, володіють навичками і знаннями, тому для власника об’єкта наявність такого пункту в договорі, як технічне обслуговування охоронних систем, обов’язково.

Найчастіше буває, що власник незадоволений параметрами роботи охоронної системи, і він бажає змінити конфігурацію так, як йому зручно. Це може бути зміна пароля, часовий відрізок для спрацьовування сигналізації. Зміна цих параметрів входить в зобов’язання з технічного обслуговування.

Грамотне і якісне технічне обслуговування охоронної системи має на увазі під собою довгу роботу з охорони будь-якого об’єкта, а передбачливе обслуговування і попередження всіх можливих поломок, зробить з системи надійного охоронця!