Особливості застосування колючого дроту

Особливості застосування колючого дроту
Колючі шипи одночасно володіють одночасно надзвичайною гостротою і достатньою пружністю. Залежно від призначення колючого дроту шипи АКС можуть мати не тільки різну величину, а й форму, а також інтервал. Крім того, вони виробляється з високоякісної сталі, яка практично не піддається впливу корозії. Термін їх служби складає не менше 25 років.

Варто відзначити, що установка колючого дроту АКЛ відрізняється простотою, а після монтажу конструкції не вимагає абсолютно ніякого обслуговування і догляду за собою. Багато професіоналів відзначають, що даний вид колючого дроту на відміну від інших представлених на ринку видів володіє великим психологічним впливом на потенційних правопорушників, оскільки навіть в разі проникнення на територію, що охороняється людина отримає такі травми, що він не зможе виконати задумані протиправні дії.

До речі, на сайті http://avtoto.com.ua/filtry/filtr-toplivnyi/ ви можете придбати якісні паливні фільтри за доступними цінами вже зараз.

Головними перевагами дроту Єгоза є:

— висока ефективність;
— психологічний тиск на потенційних злочинців;
— довговічність і надійність;
— економічність в порівнянні з іншими видами додаткового захисту;
— простота транспортування і установки;
— відносно невисока вартість.

Сьогодні більшість підприємств і режимних об’єктів вибирають в якості посилення охорони свого об’єкта саме колючий дріт Єгоза, оскільки вона є надійною, довговічною і непереборною перешкодою для правопорушників. Обсяг будь колючого дроту варто вибирати в залежності від її характеристик, а також параметрів самого об’єкта.

На закінчення необхідно сказати, що сучасна колючий дріт в Москві та інших містах нашої країни є самим старовинним, але ефективним засобом захисту від непроханих гостей. Для багатьох військових, приватних та адміністративних організацій колючий дріт стала справжнім захисником, який в будь-який час доби зможе забезпечити високий рівень безпеки на об’єкті.