Пультова охорона, як запорука збереження і безпеки автомобіля

 

Пультова охорона, як запорука збереження і безпеки автомобіля

Спробувати захистити себе від всіх видів пограбування або крадіжок складно, адже їх кількість продовжує зростати і з кожним днем ​​з’являються все нові способи крадіжки. Але кидати все на самоплив теж не варто, можна подбати для початку про машину.

У захисті автомобіля проста сигналізація вже перестала бути надійним помічником. Адже навіть якщо вона і спрацювала, то незрозуміло як діяти далі, не завжди вийти вчасно зреагувати і врятувати свій автомобіль. Чекати приїзду поліції теж не варіант, поки патруль прибуде не виклик, слід машини напевно вже прохолоне.

Але немає приводу засмучуватися, адже в цьому випадку вихід є цілком певний — надійна пультова охорона.

Така охорона має такі переваги:

викрадений транспортний засіб можливо буде визначити навіть якщо основне протиугінний пристрій буде виведено з ладу;
цілодобово спостереження за пристроєм в будь-яких погодних умовах завдяки вбудованому GPS-трекера;
при спробі викрадення автомобіля на місце відразу виїжджає оперативна група;
грабіжник не зможе просканувати машину для визначення робочого GPS-трекера;
сигнал від автомобіля буде передаватися як завдяки супутнику, так і за допомогою мобільної мережі, в зв’язку з чим визначити місце знаходження автомобіля стає досить просто.
Залежно від переваг клієнтів можуть встановлюватися і інші компоненти захисту автомобіля, так як функціонал пультової охранизначітельно ширше озвученого переліку. Втім, навіть з такою перевагою в мінімальній комплектації можливість викрасти ваш автомобіль скорочується до мінімуму.

В цілому система працює в такий спосіб: в автомобілі будуть встановлені певні датчики і обов’язково GPS-трекер. Якщо з автомобілем відбувається щось незрозуміле, то датчики негайно доставляють сигнал як на смартфон господаря так і на охоронний пульт. У найкоротші терміни група швидкого реагування прибуває на місце події і разом з автовласником розбирається в тому, що відбувається.

Якщо скоєно викрадення, то група затримує зловмисників, передає їх до компетентних органів, а автомобіль повертається владельцу.От самого господаря практично не потрібно ніяких активних дій.

Природно красти люди будуть і далі, поки буде соціальна різниця в суспільстві і непереборне бажання швидко збагатитися. Але коли ваше майно надійно захищене, то і зловмисник зайвий раз подумає, перш ніж на нього замах.