Вантажоперевезення попутний вантаж по Україні: важливі відомості

Якщо ви підшукуєте один з найвигідніших способів перевезення товару з одного міста в інший, зверніть увагу на вантажоперевезення попутний вантаж Україна, які дозволяють мінімізувати витрати від 2 до 4 разів. Послуга дуже популярна і затребувана. Вона виконується абсолютно легально. Ніяких «сірих» схем.

Тому якщо у вас є необхідність заощадити, і ви перевозите невелику партію вантажів або досить значний обсяг товару, звертайтеся логістичну команду за професійною допомогою — більше про попутные грузоперевозки по украине за посиланням.

1. Чи можуть перевозитися товари від кількох замовників в одній фурі

Відразу ж дамо визначення, що вантажоперевезення попутний вантаж Україна можуть бути не індивідуальними, а збірними. Тоді фура завантажується відправленнями ні від одного, а відразу від декількох клієнтів логістичної фірми. Це дозволяє мінімізувати вартість послуги до 80% від її початкової ціни.

2. Можна зайняти фуру цілком

Якщо ваша компанія перевозить досить великий обсяг товару, то вантажоперевезення попутний вантаж Україна здійснюються на індивідуальній основі. Машина завантажується цілком, але товаром від одного клієнта компанії. Природно, вартість буде нижче, але вище, ніж у збірних відправлень, які передбачають відправку вантажу відразу від декількох замовників логістичної компанії.

3. Відправлення класифікуються

Щоб здійснювати абсолютно безпечні вантажоперевезення попутний вантаж Україна — відправлення обов’язково класифікується за типом. Це дозволяє дотримуватися правил товарного сусідства і перевозити в одному в фургоні автомобіля на 100% сумісні товари, які ні в якому разі не погіршують якість один одного.

Згідно зі шкалою класифікації, відправлення можуть бути:

  • штучні,
  • наливні,
  • порошкоподібні,
  • небезпечні,
  • швидкопсувні,
  • заморожені,
  • деякі інші.

Товарні і нетоварний вантажі: відмінності

Також, збираючись використовувати послугу вантажоперевезення попутний вантаж Україна вам потрібно знати, що характер відправлень теж може бути відмінним. Це може бути відправлення товарне або нетоварної.

Товарне обов’язково проходить процедуру складського обліку. Відправлення має товарну цінність. Перед відправкою воно вимірюється.

Якщо ж продукція нетоварная, вона являє собою речовини або об’єкти, які абсолютно не мають ніякої товарної цінності. Проте в життєдіяльності людей об’єкти знаходять застосування. Для обліку таких відправлень складається акт зважування або відбувається завмер відправлення.

Знаючи про нюанси вантажоперевезення попутний вантаж Україна, ви зможете правильно підготуватися до здійснення транспортування.