Дайджест новин приватного охоронного бізнесу

Дайджест новин приватного охоронного бізнесу
Початкові школи Делі наймуть охорону для школярок

У столиці Індії Делі приватні охоронці з’являться біля воріт більш ніж 500 початкових шкіл, оскільки, як повідомляють офіційні влади, останнім часом зросла кількість інцидентів образ і нападів на школярок.

Друзі сайту: можливо вам знадобиться професійна консультация юриста, яку ви можете отримати від чудового спеціаліста в юриспруденції за доступними цінами!

«Ми плануємо використовувати охоронців приватних агентств, що мають урядові ліцензії, у початкових школах з наступного навчального року. Цей крок обумовлений тією обставиною, що почастішали випадки некоректної поведінки », — заявив Маніш Гупта, представник муніципального округу Південне Делі. — До нас надходили скарги від деяких батьків дівчаток, до яких часто приставали на території і за межами школи. З цієї причини батьки були змушені залишати своїх дітей вдома».

Охоронці будуть працювати в 548 початкових школах округу, в яких навчаються школярки у віці від 5 до 13 років. Така ініціатива, згідно з оцінками, коштуватиме близько 1 крор (10000000 індійських рупій). Якщо проект виявиться успішним, приватні охоронці з’являться і в інших районах індійської столиці.

«Охоронці приватних агентств будуть працювати на контрактній основі, в їх обов’язки входитиме спостереження за дітьми при вході в приміщення шкіл, і, якщо буде потрібно, супроводжувати дітей до їхніх домівок», — заявили офіційні влади.

Підвищення стандартів в галузі морської безпеки

Міжнародна організація по стандартизації на цьому тижні планує представити Міжнародної морської організації проект стандарту, за яким повинен буде проводитися вибір і використання озброєної охорони на комерційних суднах.

У той час як охоронна індустрія робить чергову ініціативу по посиленню стандартів, залишається неясним, якими наслідками цей проект може обернутися для бізнесу морських перевізників. Асоціація, що займається питаннями морської торгівлі, висловлює стурбованість, що новий проект може легітимізувати можливість залякування за допомогою зброї, чого намагаються не допустити представники індустрії. Однак керуючі багатьох компаній у сфері морської безпеки наполегливо намагаються досягти своєї мети, незважаючи на зниження активності з боку піратів в Індійському океані.

Даний предмет все ще залишається неузгодженим, незважаючи на те, що на підтримку такої ініціативи виступають і представники ряду охоронних агентств.

У Пакистані охоронець пограбував банк на 20 мільйонів рупій

У пакистанському місті Лахор охоронець приватної компанії скоїв пограбування банку на загальну суму 20000000 рупій. Інцидент стався в момент збору грошей у фінансовій установі.

Підозрюваного ідентифікували як Рамазана, яка проживає у населеному пункті Касур. Він приїхав в банк для перевезення готівки в інкасаторському фургоні, помістив гроші в сумку і втік з місце злочину, обдуривши інших охоронців.

За прибуття в банк, де сталося пограбування, поліцейські зібрали докази і записали свідчення інших сек’юріті. Відносно підозрюваного проводяться розшукові заходи, він звинувачується за декількома пунктами порушення закону.

Необхідно відзначити, що жителі Лахора вже неодноразово висловлювали свої претензії на адресу поліції. На їхню думку, співробітники правоохоронних органів частенько пособнічать зловмисникам при скоєнні злочинів.