Технологія виготовлення печаток і штампів
Фотополімерна технологія - перше, що можна порадити новачкові. Вона гранично проста, доступна, недорога, а відповідно, дуже популярна. Крім того, сам технологічний процес гранично простий і швидкий. Недоліки: потрібна проточна вода, полімери швидко зношуються, та й сам процес багато в чому ручної.
Психологія джихаду: чим терористи відрізняються від звичайних людей
Серія терактів в Парижі показала, що терористи зовні можуть зовсім не виділятися. По меншій мірі, троє з бойовиків взагалі були громадянами Франції. Чим відрізняються джихадісти від нормальних людей, за якою логікою вони діють?
Головна мобільна кіберзагроза
Бум смартфонів, проникнення яких за пару років перевищила 50% «мобільного» населення, приніс з собою одну серйозну проблему - мобільні кіберзагрози. Якщо на комп'ютері користувачі більш-менш звикли дотримуватися правил «інформаційної гігієни», то смартфон в свідомості більшості - всього лише телефон, пристрій на кшталт праски або пральної машини. Чого тут боятися?
Стільникові мережі: злом простіше простого
Пару років тому прогримів цікавий скандал із затриманням зловмисників, які отримали несанкціонований доступ до мобільних телефонів випадкових людей і використовували його для переказу коштів на свої рахунки.
Чому розробники відеоспостереження люблять рітейл більше, ніж виробництво?
Чи знаєте ви, що в асортименті вендорів ПО для відеосистем є багато рішень для прикладних задач торгівлі-модулів для підрахунку відвідувачів, визначення довжини черги, контролю операцій на касі та іншого. А пропозицій для вирішення виробничих і промислових завдань практично немає. Чому? Все тому що, розробники ПЗ для відеоспостереження, для виробництва, на відміну від рітейла, розробляють рідко, і коштує це дорого.
Интересные материалы читать все
Фотополімерна технологія - перше, що можна порадити новачкові. Вона гранично проста, доступна, недорога, а відповідно, дуже..
Технологія виготовлення печаток і штампів
24 сентября 0 комментария
Серія терактів в Парижі показала, що терористи зовні можуть зовсім не виділятися. По меншій мірі, троє з бойовиків взагалі були..
Психологія джихаду: чим терористи відрізняються від звичайних людей
04 сентября 0 комментария
Бум смартфонів, проникнення яких за пару років перевищила 50% «мобільного» населення, приніс з собою одну серйозну проблему -..
Головна мобільна кіберзагроза
04 сентября 0 комментария
Пару років тому прогримів цікавий скандал із затриманням зловмисників, які отримали несанкціонований доступ до мобільних..
Стільникові мережі: злом простіше простого
04 сентября 0 комментария