Забезпечення безпеки торгового об'єкта
Одним з найприбутковіших видів бізнесу в наш час є торгівля. На жаль ця обставина робить його одним з найбільш небезпечних. Саме об'єкти торгівлі найбільш схильні до пограбувань. І саме забезпечення безпеки магазину чи іншої торгової точки є пріоритетним завданням керівництва. Однак, не варто думати, що тільки грабіж становить загрозу.
Безпека банків і інших фінансових установ
Банки України за останні кілька років втратили «кредит» народної довіри. Однією з головних причин втрати авторитету є збільшення пограбувань банків, а також напади на співробітників банку і інкасаторів.
Охоронець - професія затребувана. Що потрібно для роботи охоронцем?
Як ви думаєте, з якою основною проблемою доводиться стикатися охоронним компаніям, які надають послуги фізичної охорони? Так, саме кадрове питання стоїть часом дуже гостро.
Як вибрати охоронну компанію і не помилитися?
Ви вирішили найняти охоронну фірму і укласти договір на охорону свого об'єкта або на установку систем безпеки, наприклад, відеоспостереження. За якими ознаками можна судити про респектабельність охоронної компанії чи іншого суб'єкта підприємництва, який пропонує вам послуги пов'язані з безпекою?
Юридичні послуги в складі комплексу забезпечення безпеки
У цій статті ми б хотіли підняти тему про роль юридичних послуг та знання права в забезпеченні безпеки підприємств в Україні.
Интересные материалы читать все
Одним з найприбутковіших видів бізнесу в наш час є торгівля. На жаль ця обставина робить його одним з найбільш небезпечних. Саме..
Забезпечення безпеки торгового об'єкта
30 апреля 0 комментария
Банки України за останні кілька років втратили «кредит» народної довіри. Однією з головних причин втрати авторитету є збільшення..
Безпека банків і інших фінансових установ
29 апреля 0 комментария
Як ви думаєте, з якою основною проблемою доводиться стикатися охоронним компаніям, які надають послуги фізичної охорони? Так,..
Охоронець - професія затребувана. Що потрібно для роботи охоронцем?
28 апреля 0 комментария
Ви вирішили найняти охоронну фірму і укласти договір на охорону свого об'єкта або на установку систем безпеки, наприклад,..
Як вибрати охоронну компанію і не помилитися?
27 апреля 0 комментария