Технічні характеристики відеореєстраторів
Сьогодні охоронну систему не можна уявити без відеоспостереження. Широке застосування в даний момент знайшли пристрої здатні не тільки показувати в режимі реального часу запис, але записувати її, а також знімати звук з місця спостереження - це відеореєстратори. Вони також знайшли своє невід'ємне місце в інтегрованих охоронних системах, а також в системах спостереження правоохоронних органах, приватних охоронних агентств і для спостереження в організаціях торгівлі, казино.
Де можна переглядати ip камеру?
Багато сьогодні вважають за краще використовувати IP камеру відеоспостереження, які ведуть і передають зйомку на охоронний пульт в режимі реального часу. Крім цього цифрові камери можуть бути підключені до спеціалізованих записуючих пристроїв, а саме до квадратором або відеореєстраторів. Квадратори є практично відеомагнітофон, але реєстратори є сучасними приладами з безліччю додаткових функцій.
Ip камера. Що? Як? Навіщо?
Розширення ринку мережевих IP-камер, залежить від подальшого вибору технологічного шляху розвитку. Ключова проблема на сьогодні полягає в тому, що IP камер використовує в своїх продуктах технології MPEG і JPEG. Так як ці алгоритми стиснення були спочатку створені не для охоронного телебачення, то у них присутній цілий ряд недоліків, який заважає використовувати їх повноцінно для побудови систем безпеки. І проявляються ці недоліки більшою мірою в розподілених системах, де IP-технології особливо потрібні. Недоліків у алгоритмів вистачає, але найважливіші це те, що першому потрібна велика величина пропускного каналу, а другий зменшуючи якість, адаптується під пропускну можливість каналу.
Протипожежні двері, конструкція і застосування
Звичайні двері є слабким перешкодою на шляху поширення пожежі, що виникла. Гідний опір вогню може надати протипожежні двері. Вона перешкоджає поширенню вогню в суміжні приміщення протягом тривалого проміжку часу. Такий тип дверей відрізняється жароміцних, вогнестійкість, герметичністю, також стійкий до деформацій під дією високих температур.
Устаткування для відеоспостереження
Безпека - запорука стабільної роботи будь-якої організації, про це в першу чергу подбає кожен поважаючий себе керівник. Ринок по продаже оборудования для відеоспостереження зростає з кожним роком, це пов'язано, перш за все, з підвищенням професійного рівня топ-менеджменту і тенденцією в поліпшення соціального пакета працівників. Чим серйозніше заходи безпеки компанії - тим вище її респектабельність в очах суспільства.
Интересные материалы читать все
Сьогодні охоронну систему не можна уявити без відеоспостереження. Широке застосування в даний момент знайшли пристрої здатні не..
Технічні характеристики відеореєстраторів
17 февраля 0 комментария
Багато сьогодні вважають за краще використовувати IP камеру відеоспостереження, які ведуть і передають зйомку на охоронний пульт..
Де можна переглядати ip камеру?
15 февраля 0 комментария
Розширення ринку мережевих IP-камер, залежить від подальшого вибору технологічного шляху розвитку. Ключова проблема на сьогодні..
Ip камера. Що? Як? Навіщо?
06 февраля 0 комментария
Звичайні двері є слабким перешкодою на шляху поширення пожежі, що виникла. Гідний опір вогню може надати протипожежні двері. Вона..
Протипожежні двері, конструкція і застосування
25 января 0 комментария