Відеоспостереження на підприємстві
Як правило, результати праці залежать в першу чергу безпосередньо від його організації. Успішні керівники великих компаній знають про це і безперервно стимулюють процес розвитку, як поставленими завданнями, так і відповідними умовами. Відомо, що можливості впровадження систем контролю доступу можуть посприяти максимального скорочення неврахованих прогулів, запізнень і ранніх (передчасних) доглядів співробітників. Але також відомо, що дана система не має права контролювати сам процес дій співробітників, їх організацію протягом робочого дня.
Відеоспостереження на складі
Хтось скаже, що потрібно поставити дороге і повноцінне відеоспостереження на складі, а хтось буде стверджувати, що вистачить і дешевого аналогового обладнання. Для того щоб правильно відповісти на це питання потрібно врахувати кілька факторів.
Відеоспостереження в магазині
За загальносвітовою статистикою збитки в торгових мережах складають мільярди доларів. І головна їх причина - злодійство і шахрайство покупців і самих працівників магазинів. Найчастіше грабують супермаркети самообслуговування. Але прості магазини теж зазнають збитків з вини злодіїв: в залежності від величини торгової площі від десятків до сотень тисяч гривень на рік. Відомі десятки схем шахрайства та крадіжки в магазинах. Покупці різними способами виносять товари з магазину неоплаченими. Працівники викрадають цінності з нібито порожньою тарою. Касири, часто в змові з покупцями, роблять махінації на касових апаратах.
Відеоспостереження в офісі
У нинішній час відсоток людей, які не хочуть працювати, але хочуть отримувати багато грошей, дуже великий. І ця обставина має всіх насторожити. Адже, як відомо, пошук людьми легких грошей закінчується завжди одним і тим же, і, думаю, згадка про місцях позбавлення волі не буде зайвим. Але як же убезпечити себе від таких непотрібних проблем у вигляді непроханих гостей, які прийшли за шаленими грошима.
Відеоспостереження на дачі
Близько половини жителів великих міст в нашій країні мають заміські дачні ділянки. Саме цим пояснюються довгі вервечки автомобілів, що рухаються ввечері в п'ятницю у напрямку до виїзду з міста. Для кого-то дача - це місце, де можна відпочити, відвернувшись від міської суєти, влаштувавши з друзями пікнік із шашликом і нічними посиденьками біля багаття. Для кого-то - це додаткова робота у вигляді вирощування власних овочів, фруктів і ягід на горезвісних «шести сотках». У будь-якому випадку, для більшості з нас дача - це джерело свіжого повітря і морального відпочинку від трудових буднів. І нікому не хочеться, щоб в черговий приїзд на дачу його відпочинок був затьмарений крадіжкою врожаю, а що ще гірше - майна з дачного будиночка.
Интересные материалы читать все
Як правило, результати праці залежать в першу чергу безпосередньо від його організації. Успішні керівники великих компаній знають..
Відеоспостереження на підприємстві
20 октября 0 комментария
Хтось скаже, що потрібно поставити дороге і повноцінне відеоспостереження на складі, а хтось буде стверджувати, що вистачить і..
Відеоспостереження на складі
20 октября 0 комментария
За загальносвітовою статистикою збитки в торгових мережах складають мільярди доларів. І головна їх причина - злодійство і..
Відеоспостереження в магазині
20 октября 0 комментария
У нинішній час відсоток людей, які не хочуть працювати, але хочуть отримувати багато грошей, дуже великий. І ця обставина має..
Відеоспостереження в офісі
20 октября 0 комментария