Японці винайшли літаючого робота-охоронця
Японською компанією Secom розроблений робот, призначений спеціально для охорони об'єктів, що займають велику територію. Головними користувачами робота, на думку виробника, стануть військові бази, супермаркети і промислові зони.
Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».
У Нью-Йорку розроблена технологія для смартфонів, здатна встановити наявність травм у охоронців
Патентне відомство США видало дослідникам з нью-йоркського College of Health Professions патент, що описує механізм виявлення біометричних змін за допомогою смартфонів, додатків і охоронних систем. Розробка здатна повідомити відомості про наявність травм у охоронців, встановити, чи піддалися вони нападу, або ж вбиті.
Канадська охоронна компанія буде забезпечувати громадську безпеку за допомогою безпілотників
Канадська охоронна компанія Maple Ridge, що базується в провінції Британська Колумбія, незабаром зможе забезпечувати громадську безпеку з повітря, задіявши в своїй роботі безпілотні літальні апарати.
Робот-охоронець каліфорнійської компаній може залишити без роботи своїх аналогів з крові і плоті
Стартап з Каліфорнії розробив мобільного робота, якому присвоєно ім'я автономної машини по обробці даних «К5». Творці позиціонують своє дітище як засіб захисту для корпорацій, шкіл і житлових комплексів, здатний замінити живих охоронців.
Интересные материалы читать все
На сьогоднішній день використання систем охоронного відеоспостереження є найбільш ефективним способом здійснювати максимальний..
Відеоспостереження в реальному часі
25 октября 0 комментария
З кожним днем виникає необхідність установки охоронної сигналізації та надійної системи відеоспостереження. Широкий асортимент..
Як правильно вибрати систему відеоспостереження
25 октября 0 комментария
Як правило, результати праці залежать в першу чергу безпосередньо від його організації. Успішні керівники великих компаній знають..
Відеоспостереження на підприємстві
20 октября 0 комментария
Хтось скаже, що потрібно поставити дороге і повноцінне відеоспостереження на складі, а хтось буде стверджувати, що вистачить і..
Відеоспостереження на складі
20 октября 0 комментария