Японці винайшли літаючого робота-охоронця
Японською компанією Secom розроблений робот, призначений спеціально для охорони об'єктів, що займають велику територію. Головними користувачами робота, на думку виробника, стануть військові бази, супермаркети і промислові зони.
Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».
У Нью-Йорку розроблена технологія для смартфонів, здатна встановити наявність травм у охоронців
Патентне відомство США видало дослідникам з нью-йоркського College of Health Professions патент, що описує механізм виявлення біометричних змін за допомогою смартфонів, додатків і охоронних систем. Розробка здатна повідомити відомості про наявність травм у охоронців, встановити, чи піддалися вони нападу, або ж вбиті.
Канадська охоронна компанія буде забезпечувати громадську безпеку за допомогою безпілотників
Канадська охоронна компанія Maple Ridge, що базується в провінції Британська Колумбія, незабаром зможе забезпечувати громадську безпеку з повітря, задіявши в своїй роботі безпілотні літальні апарати.
Робот-охоронець каліфорнійської компаній може залишити без роботи своїх аналогів з крові і плоті
Стартап з Каліфорнії розробив мобільного робота, якому присвоєно ім'я автономної машини по обробці даних «К5». Творці позиціонують своє дітище як засіб захисту для корпорацій, шкіл і житлових комплексів, здатний замінити живих охоронців.
Интересные материалы читать все
Фотополімерна технологія - перше, що можна порадити новачкові. Вона гранично проста, доступна, недорога, а відповідно, дуже..
Технологія виготовлення печаток і штампів
24 сентября 0 комментария
Серія терактів в Парижі показала, що терористи зовні можуть зовсім не виділятися. По меншій мірі, троє з бойовиків взагалі були..
Психологія джихаду: чим терористи відрізняються від звичайних людей
04 сентября 0 комментария
Бум смартфонів, проникнення яких за пару років перевищила 50% «мобільного» населення, приніс з собою одну серйозну проблему -..
Головна мобільна кіберзагроза
04 сентября 0 комментария
Пару років тому прогримів цікавий скандал із затриманням зловмисників, які отримали несанкціонований доступ до мобільних..
Стільникові мережі: злом простіше простого
04 сентября 0 комментария