Японці винайшли літаючого робота-охоронця
Японською компанією Secom розроблений робот, призначений спеціально для охорони об'єктів, що займають велику територію. Головними користувачами робота, на думку виробника, стануть військові бази, супермаркети і промислові зони.
Англієць винайшов «Веселого садового охоронця»
Англієць Йен Берджесс створив оригінальну систему для охорони власного будинку. Він придумав «Веселого садового охоронця».
У Нью-Йорку розроблена технологія для смартфонів, здатна встановити наявність травм у охоронців
Патентне відомство США видало дослідникам з нью-йоркського College of Health Professions патент, що описує механізм виявлення біометричних змін за допомогою смартфонів, додатків і охоронних систем. Розробка здатна повідомити відомості про наявність травм у охоронців, встановити, чи піддалися вони нападу, або ж вбиті.
Канадська охоронна компанія буде забезпечувати громадську безпеку за допомогою безпілотників
Канадська охоронна компанія Maple Ridge, що базується в провінції Британська Колумбія, незабаром зможе забезпечувати громадську безпеку з повітря, задіявши в своїй роботі безпілотні літальні апарати.
Робот-охоронець каліфорнійської компаній може залишити без роботи своїх аналогів з крові і плоті
Стартап з Каліфорнії розробив мобільного робота, якому присвоєно ім'я автономної машини по обробці даних «К5». Творці позиціонують своє дітище як засіб захисту для корпорацій, шкіл і житлових комплексів, здатний замінити живих охоронців.
Интересные материалы читать все
Одним з найприбутковіших видів бізнесу в наш час є торгівля. На жаль ця обставина робить його одним з найбільш небезпечних. Саме..
Забезпечення безпеки торгового об'єкта
30 апреля 0 комментария
Банки України за останні кілька років втратили «кредит» народної довіри. Однією з головних причин втрати авторитету є збільшення..
Безпека банків і інших фінансових установ
29 апреля 0 комментария
Як ви думаєте, з якою основною проблемою доводиться стикатися охоронним компаніям, які надають послуги фізичної охорони? Так,..
Охоронець - професія затребувана. Що потрібно для роботи охоронцем?
28 апреля 0 комментария
Ви вирішили найняти охоронну фірму і укласти договір на охорону свого об'єкта або на установку систем безпеки, наприклад,..
Як вибрати охоронну компанію і не помилитися?
27 апреля 0 комментария