16 07 2018

GSM репітери

GSM репітери
GSM-ретранслятор - пристрій, що передає електричні сигнали від однієї ділянки кабелю до іншого, попередньо посилюючи ці сигнали і відновлюючи їх форму. GSM-репітери також називають GSM підсилювачами або GSM-бустерами. Є також різновид GSM-підсилювачів - GSM-ретранслятори. На відміну від репитеров, ретранслятори приймають і передають сигнал на різних частотах.

До речі, репитер gsm купить ви можете на сайті shop-digital.com.ua просто зараз!

Властивості і клас GSM-репітерів визначаються наступними основними параметрами:

Вихідна потужність;
площа покриття;
коефіцієнт посилення GSM-сигналу;
споживчі властивості;
додаткові функції управління.

Поєднання цих параметрів дозволяє виділити два великі класи GSM-репітерів - операторські та абонентські. До абонентського GSM-репітерів також можна віднести внутрішні репітери досить високої потужності, споживачами яких, в основному, є керуючі компанії, що займаються підтримкою і обслуговуванням офісних і торгових центрів. За споживчими властивостями GSM-репітери можна розділити на зовнішні і внутрішні. Зовнішні GSM-репітери оснащені влагоустойчивим захищеним корпусом, внутрішні призначені для використання тільки всередині приміщень.

Внутрішні GSM-репітери

Цей тип репитеров розроблений для забезпечення якісного зв'язку всередині приміщення - в заміському будинку, офісному або торговому приміщенні. Букви "DB" в назві моделі означають підтримку двох стандартів зв'язку.

Зовнішні GSM-репітери

Зовнішній репітери призначені для збільшення площі покриття базових станцій на територіях високою забудови, віддалених районах. Площа покриття зовнішніх репитеров становить десятки квадратних кілометрів.

Інше обладнання

Спектр використовуваного обладнання включає також оптичні розподілені системи, GSM-ретранслятори, опорні попередні, подільники потужності, сплітери, діплексера і інші аксесуари, склад яких визначається типом системи посилення. Сподіваємося, інформація була корисною. Очікуйте на нові публікації вже скоро!
Интересные материалы читать все
Современный человек привык контролировать каждую сферу своей жизни – мы не представляем свою жизнь без смартфона, персонального..
15 августа 0 комментария
Багатьом дачникам чудово знайома ситуація, коли їх перший приїзд навесні на дачу затьмарений вкраденим майном. Через те, що хтось..
Як захистити дачу від злодіїв за допомогою системи відеоспостереження
12 августа 0 комментария
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність...
Система безпеки для дачі
12 августа 0 комментария
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке..
Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
09 августа 0 комментария