01 08 2018

Як вибрати тепловізор?

Як вибрати тепловізор?
Вибір тепловізора є відповідальною комплексною задачею, адже сьогодні на ринку представлена ​​велика різноманітність моделей тепловізійних пристроїв, що відрізняються вимірювальними можливостями, функціоналом, габаритами і ціною.

Як вибрати тепловізор для вимірювань?

Основними критеріями вибору при покупці базового тепловізора є:

Чутливість.
Вимірювальний діапазон.
Дозвіл термограмми.
Наявність спеціалізованих функцій.

Для зручності вибору тепловізора виробники самі поділяють свої прилади на різні категорії: наприклад, тепловізійні камери будівельного і промислового призначення, що відрізняються вимірювальним діапазоном і специфічними функціями.

За розміром Болометрична матриці тепловізори технічного класу можна умовно розділити на моделі початкового, професійного та експертного класу. При виборі тепловізора слід пам'ятати, що ціна приладів зростає в міру збільшення можливостей і функцій, а тепловизор для охраны базового рівня прекрасно впорається з ІК-діагностикою на ближній дистанції.

Щоб не переплачувати за зайві функції, слід точно визначитися з об'ємом і типами задач, які належить вирішувати за допомогою тепловізора.

З пошуком протікання краще справляються моделі з високою чутливістю, здатні реєструвати невеликі температурні перепади.

Для проведення щоденних оглядів комутаційних пристроїв і розподільних шаф підійдуть так звані візуальні пірометри: недорогі прилади, що забезпечують візуалізацію теплового поля і вимірювання температури в певній галузі.

Для детальної зйомки великих об'єктів замість дорогої моделі з ширококутним об'єктивом можна вибрати тепловізор Pulsar Quantum, оснащений функцією панорамування. На виконання обробки результатів ви будете витрачати трохи більше часу, зате можна буде купити більш доступний за ціною прилад.

Виходячи з цього, при виборі тепловізора для спостереження доводиться шукати компроміс між необхідною дальністю дії приладу, допустимою вагою і прийнятною ціною. Моделі з більшою дальністю дії через свою вагу використовуються переважно стаціонарно, а для мобільного застосування краще підходять легкі тепловізори з широким кутом огляду, що забезпечують виявлення і розпізнавання теплоконтрастних об'єктів на середніх дистанціях.
Интересные материалы читать все
Современный человек привык контролировать каждую сферу своей жизни – мы не представляем свою жизнь без смартфона, персонального..
15 августа 0 комментария
Багатьом дачникам чудово знайома ситуація, коли їх перший приїзд навесні на дачу затьмарений вкраденим майном. Через те, що хтось..
Як захистити дачу від злодіїв за допомогою системи відеоспостереження
12 августа 0 комментария
При настанні осені і зими для дачників починаються важкі часи, що наповнюють їх серця тривогою за свою заміську власність...
Система безпеки для дачі
12 августа 0 комментария
Сьогодні в Україні, просто величезна кількість адвокатів готових взятися за абсолютно будь-яку справу або вирішити будь-яке..
Як правильно вибрати адвоката? Хороший адвокат - хто він?
09 августа 0 комментария