Відеонагляд – послуга від «Княжої Варти» для сучасних людей

Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя. Відеонагляд – це одна з ключових послуг з числа тих, які пропонує клієнтам група компаній «Княжа Варта». Відомо, що від правильно організованої системи відеонагляду залежить максимальне зменшення ризику небажаного проникнення на будь-який об’єкт. Це може бути і комерційне приміщення, і приватне домоволодіння, і магазин.

Сучасні послуги відеонагляду вже давно пішли вперед від звичайних домофонів, які свого часу вважалися оптимальною охоронною системою. Новітні можливості, які пропонує наша команда, є чітко організованою послугою, що передбачає:

 • Наявність камери відеонагляду;
 • Присутність відеореєстратора, який записує всі спостереження з камери;
 • Обов’язкове використання монітору для перегляду записаної інформації.

За допомогою відеокамери відбувається зйомка території всередині і поблизу об’єкту та передача зображення на пристрій записування картинки. Своєю чергою, записуючий пристрій подає відеозображення на монітор. Відео фіксується та стає доступним для перегляду у зручний для клієнта час.

Відеонагляд – послуга від «Княжої Варти» для сучасних людей

Відеонагляд та його класифікація

Всі без виключення системи відеонагляду, які використовуються у сучасних системах охорони, можна умовно поділити на два типи:

 • Дротові пристрої;
 • Бездротові системи.

Обираючи той чи інший вид спостереження, клієнти орієнтуються на власні бажання, ціну послуги встановлення та ключові особливості об’єкту, який планується охороняти.

Крім того, відеонагляд може здійснюватися за допомогою цифрових та аналогових пристроїв. Сучасні споживачі здебільшого віддають перевагу цифровим системам. Звісно, вартість таких систем є значно вищою, але переваги подібного обладнання беззаперечні. Але окремі клієнти замовляють системи аналогового типу, бажаючи заощадити кошти.

Приховані камери відеонагляду від «Княжої Варти» та їх особливості

Для забезпечення спокою багато власників обирають дистанційні камери відеонагляду, здатні гарантувати безпеку для об’єктів будь-якого типу. Встановлення сучасних систем відеоспостереження обирають як власники будинків або квартир, так і представництва великих підприємств чи компаній. Крім того, серед охочих встановити відеонагляд можна зустріти громадські заклади та комерційні об’єкти.

Численні випадки, коли завдяки відеонагляду вдавалося попередити шкоду для майна чи здоров’я людей, свідчать про дієвість такого способу охорони.

Група компаній «Княжа Варта» пропонує клієнтам купити комплекти відеонагляду, які допоможуть заощадити кошти на купівлі кожного з пристроїв окремо. Такий варіант дозволяє отримати повноцінне функціонування системи охорони після її встановлення.

Відеонагляд від «Княжої Варти» — гарантії та переваги

«Княжа Варта» пропонує своїм клієнтам встановлення відеонагляду за доступними цінами. Відтак, ми можемо гарантувати:

 • Своєчасне записування всіх подій;
 • Повноцінний контроль, який здійснює відеонагляд;
 • Можливість постійного простежування всього, що відбувається в будинку, в реальному часі чи за допомогою записуючого пристрою;
 • Забезпечення перегляду інформації з камер відеонагляду «Княжа Варта» на абсолютно всіх доступних пристроях – від комп’ютера і до сматрфона;
 • Можливість переглядати відео з камер, перебуваючи на місці роботи, в гостях чи на відпочинку – абсолютно неважливо, де Ви є, якщо маєте вихід в Інтернет;

Відеонагляд для охорони квартири «Княжа Варта»

«Княжа Варта» забезпечує своїм клієнтам відеонагляд за квартирами, який допоможе отримати відчуття спокою за рідних, близьких, домашніх улюбленців та майно.

Пропозиція нашої команди включає в себе:

 • Встановлення HD камери;
 • Підключення за допомогою мережі Wi-Fi;
 • Абсолютну підтримку засобів для збору інформації (карт пам’яті);
 • Аудіозв’язок двостороннього типу;
 • Датчики руху та звукових сигналів;
 • Безперебійну роботу в умовах темряви.

Допомога відеонагляду «Княжа Варта» після проникнення зловмисників на об’єкт

Навіть в ситуаціях, коли зловмисники здійснили проникнення у Ваш будинок чи будь-яку комерційну установу, відеонагляд стоїть на сторожі інтересів клієнта. Охоронна система гарантовано складе фоторобот особи чи осіб, які вломилися на територію охоронюваного приміщення.

Особливо корисною система відеонагляду буде власникам бізнесу, які матимуть можливість здійснювати контроль за подіями, що відбуваються в компанії. Не важливо, яким бізнесом володіють наші потенційні клієнти – відеонагляд позбавить їх маси проблем. Навіть порушники, які відчувають свою безкарність, викриють себе, а система охорони допоможе їх ідентифікувати.

Сьогодні відеонагляд є тією складовою безпеки, яка може гарантувати впевненість у завтрашньому дні. Сучасні системи спостереження і запису даних захистять Вас, Ваших рідних та майно. Для замовлення та встановлення відеонагляду звертайтесь до наших спеціалістів.