Що таке професійне виготовлення і якісна копія ключа

Що таке професійне виготовлення і якісна копія ключа
При всьому достатку майстерень з виготовлення ключів, варто зауважити, що професійні послуги в цій галузі можна отримати далеко не скрізь. У нашому місті велика частина людей звикла «по-старому» робити копії ключів на ринках, у майстрів-азіатів або в «кіосках-забігайлівках», по дорозі додому, не піклуючись про наслідки використання такої копії.

Змінюється час, асортимент замків, в порівнянні навіть з ситуацією десятирічної давності, значно збільшився, а звичка залишилася. В результаті маємо дублікат поганої якості. Що потрібно знати, замовляючи копію ключа?

До речі, про виготовлення ключів подробнее на сайте vipklyuch.ru дізнавайтеся вже зараз.

Неякісно виконана копія ключа небезпечна для замку. Дублікат повинен працювати практично так само, як рідний ключ. Якщо він працює з затиранням, погано вставляється в ключове отвір, або навпаки, «відчуває» себе в замку занадто вільно, і для роботи необхідно шукати правильне положення, це небезпечно. Неправильна робота ключа викликає швидкий знос елементів секретності, що послаблює захисні властивості замку, і зменшує термін його служби. З’являється ризик заклинювання.

Іноді рідної ключ спочатку працює погано. Нова копія ключа навряд чи допоможе: потрібен замок, і майстер-ключник повинен запропонувати ремонт, а не нарізку ще одного погано працює ключа.

Для нормального майстра-ключника його майстерня — далеко не дешеве захід. Устаткування, і володіння навичками металообробки — дуже важливі речі. Якщо в старих замках допуски були достатніми, щоб можна було нарізати ключ мало не напильником, сучасні циліндри не пробачать і десятих часток міліметра. В умовах крихітних точок досягти цього, як правило, важко. Тут умови роботи визначають убогий асортимент, майстри часто відповідають клієнту: «Такий зробити не зможемо», і ніколи не працюють «під замовлення» при відсутності потрібної заготовки. Гірше, якщо за виготовлення копії вашого ключа при відсутності потрібної заготовки вони все ж беруться. У підсумку на виході виходить дублікат ключа, який не відповідає необхідним вимогам: допуски і нарізка у ключа виходять жахливими.

В даний час, для професійної майстерні потрібен великий асортимент заготовок ключів (близько 800-1000 найменувань). Бажано використання заготовок відомих європейських виробників. Якість заготовок китайського виробництва може бути нестабільним. Використання схожих заготовок, підгонка, як правило, свідчать не про майстерність, а про нестачу (іноді банальному незнанні) необхідної заготовки ключа. Результат відбивається на роботі замку. Професійно виконана копія ключа та, яка виготовлена ​​на заготівлі з якісного матеріалу, в межах допусків, встановлених для даного механізму замка. Професійно виконаний копія ключа — така, відчуття від роботи в замку якої, не відрізняються від відчуттів, при повороті рідного ключа.