Як вибрати охоронне агентство?

Як вибрати охоронне агентство?
Якщо ви перебуваєте на нашому сайті, значить ви вже прийняли рішення скористатися послугами приватного охоронного підприємства. Справа за малим — вибрати надійне охоронне агентство. У цій статті ми розповімо вам, як не помилитися з вибором.

Досвід

Якщо фірму вам порекомендували, значить досвід роботи вже є. Але якщо ви шукаєте приватне охоронне агентство через інтернет, то важливо знати, що часовий поріг, який відрізняє серйозні фірми, становить два роки. За цей період фірма встигає розвинутися, обрости клієнтами і надійним персоналом, знайти матеріальну базу. Фірми-одноденки до такого віку просто не доживають. Тим не менш, не варто нехтувати молодими фірмами, адже їх часто організовують вийшли в звільнення співробітники спецслужб.

До речі, якщо вам потрібен бинт кинезио тейп, ви можете придбати його на сайті arestapes.com.ua вже зараз.

Ліцензія

До цього критерію рекомендуємо вам підійти максимально серйозно. Перевірка з вашого боку має бути в двох напрямках: ліцензія фірми і ліцензія співробітника.

Перше — термін дії ліцензії. Діяльність приватної охоронної організації вважається незаконною, якщо йде довше терміну, зазначеного в ліцензії. Друге — перелік послуг в ліцензії повинен строго відповідати необхідному вами.

Другий фактор — наявність ліцензії у співробітників, які займаються безпосередньо охороною. особливо зі зброєю. Тут ліцензія обов’язкове.

Спектр послуг

Як правило, в поп звертаються не за однією послугою, а за цілим комплексом. Але навіть якщо зараз вам потрібна одна послуга (наприклад, поставка об’єкта на пультової охорону), в майбутньому, якщо знадобиться юридичний супровід бізнесу, наприклад, вам буде куди простіше звернутися до людей, які вже добре зарекомендували себе по спільній роботі.

Кваліфікація персоналу

Якщо фірма підходить до своєї роботи серйозно і професійно, майстрів на всі руки в неї просто не може бути. Ну не може одна людина бути і охоронцем хорошим, і встановлювати сигналізацію. Мати поверхневі знання — так. Бути профі — навряд чи. Кожен повинен розвиватися в своєму напрямку, постійно самовдосконалюватися і підтверджувати свої навички, адже професійна охорона — це серйозно.

Клієнтська база

Сайт — ще один показник серйозності намірів фірми. На сайт публікуються і документи, і перелік послуг, але нас цікавить інший пункт — сторінка з клієнтами. Перейдіть на неї, якщо на ній ви бачите відомі фірми міста, все в порядку. Якщо її немає, чи ні клієнтів — це спосіб задуматися: надійній фірмі приховувати нічого, адже ці ж фірми потім її і рекомендують.

Матеріально-технічне оснащення

Якщо ви задумалися про постановку квартири, офісі, дачі на пультової охорону, то охоронця буде мало. Навіть двох охоронців. Для оперативного виїзду на об’єкт обов’язково потрібен автомобіль, плюс технічне оснащення, яке постійно має оновлюватися. Наприклад, ще кілька років тому ніхто й подумати не міг, що тепер оповіщення про стан об’єкту, що охороняється можуть приходити прямо на телефон!

Підведемо підсумки. Найбільш затребуваними на ринку є фірми з кваліфікованим персоналом, сучасним обладнанням та широким спектром послуг.