20 04 2019

Як вибрати шосейний велосипед?

Як вибрати шосейний велосипед?
Шосейний велосипед (він же шосейник, шоссер) - досить специфічний велосипедний снаряд, розрахований якщо не на професійних спортсменів, то на дуже просунутих велолюбителів - точно. Більшість з тих, хто збирається вибрати або підібрати собі шосейний велосипед, задається питанням, який шоссер найкраще купити - як правило, добре розбираються в темі, і не потребують поверхневих радах. У такій професійно - аматорської середовищі ведеться дискусія виключно про технічні подробиці окремих деталей або вузлів, про конкретні моделі в цілому.

Але все ж є категорія велолюбителів - «чайників», для яких наші поради стануть у пригоді. Це категорія початківців велолюбителів, які вирішили зайнятися велофітнесом, і поєднати його зі швидкісною їздою по заміському шосе або міських вулицях, так би мовити «з вітерцем». При цьому вони категорично не збираються з'їжджати з твердого дорожнього покриття шосейної траси на грунтові дороги і стежки, не кажучи вже про інші різновиди бездоріжжя. Для інших популярних цілей (велофітнес по заміському бездоріжжю, велотуризм, для роботи) застосування класичного шосейника недоцільно за показаннями технічного характеру, а використання його в якості Сітібайки - просто небезпечно, через великий ризик викрадення (крадіжки).

Спортсмени - професіонали ля досягнення максимальної швидкості на своїх спортивних снарядах - шоссерах ведуть запеклу боротьбу за кожен грам ваги, за кожну одиницю аеродинамічного якості. Але в середовищі любителів ця боротьба, досягнення в якій стоять багато десятків тисяч доларів, не має великого практичного сенсу. Якщо велогонщик - любитель володіє достатніми коштами, він може дозволити купити собі шоссейные велосипеды в Харькове з більш просунутими і полегшеними карбоновими конструкційними елементами - рамою, кермом, підсідельним штирем, виносом керма, і навіть колісними ободами або шатунами.

Якщо фінансовий стан велолюбителів більш скромний, то для аматорських цілей і завдань цілком зійде алюмінієвий шосейник (сталевих шоссерів в продажу вже давно не спостерігається).

Вважаємо, що в аматорському сегменті найголовнішим якістю шосейного велосипеда є технічний рівень велосипедного обважування, перш за все велотрансміссіі, кареточного вузла і колісних втулок. Також вважаємо, що справжній (а не бутафорський, показний) шоссер немислимий з неякісним обвісом невідомого походження, з яким просто неможливо отримати насолоду від перевагами швидкісний і безпроблемною велосипедної їзди.

Так, володіння хорошим шосейних велосипедом - це недешеве заняття навіть для невибагливого велосипедиста любителя. Для отримання необхідної якості доведеться укомплектувати (або вибирати з готових пропозицій) свій шосейний велобайк обладнанням зі спеціальних «шосейних» серій провідних виробників велообладнання, таких як SRAM (США) або Shimano (Японія).
Интересные материалы читать все
Обов'язки охоронців дуже різнобічні. Залежно від того, в якому саме місці охоронець виконує свою роботу, в коло цих обов'язків..
Особливості спецодягу охоронця
До пошуків гарного адвоката треба приступати за наступним алгоритмом:..
Як вибрати кращого адвоката?
Многие владельцы собственных сайтов в интернете просто мечтают о том, чтобы оставить конкурентов далеко позади. В сети огромная..
Багатофункціональні пристрої (БФП) використовуються для роздруківки, копіювання і сканування документів. Основна перевага МФУ..
Як вибрати МФУ для офісу?