16 05 2019

Плюси і мінуси позик під заставу ПТС автомобіля

Плюси і мінуси позик під заставу ПТС автомобіля
Володар автотранспорту може оформити кредит, забезпечений як самою машиною, так і її техпаспортом. Примітно, що позичальник має право користуватися власним автомобілем, якщо забезпеченням є не машина, а паспорт транспортного засобу (ПТС), який передається кредитору на весь період дії відповідного договору. Потрібно уточнити, які плюси і мінуси має на увазі грошову позику під заставу ПТС.

Переваги

- У позичальника зберігається право користування автотранспортом, якщо техпаспорт машини передається заставодержателю.
- Велика ймовірність схвалення, що обумовлено лояльним ставленням кредиторів, які страхують власні ризики.
- Можливість отримання більш значної суми позикових коштів, ніж в тих ситуаціях, коли схвалення кредиту забезпечується довідкою про заробіток і участю поручителів.
- Позика під заставу ПТС машини охоче надається навіть тим громадянам, у яких є проблеми з якістю кредитного досьє.
- Відносно низька вартість кредитування, обумовлена ​​мінімальними витратами часу і грошей на видачу позики, оформлення страховки, здійснення інших супутніх процедур.
- Прискорена процедура оформлення та надання позикових коштів (отримати позику можна протягом тридцяти хвилин з моменту подачі відповідної заявки кредитору).
- Багато фінансових установ дозволяють оформити позику під заставу ПТС онлайн - через веб-сайт кредитора.
- Як правило, подібний кредит под залог птс не є цільовим. Отримані кошти витрачаються на особистий розсуд.

Недоліки

- Клієнт не має права розпоряджатися власним автомобілем, поки кредит, забезпечений техпаспортом, не буде повністю закритий. Іншими словами, клієнт не зможе обміняти, подарувати або продати свій транспортний засіб, якщо договір кредитування продовжує діяти.
- Громадянин може претендувати на суму, що не перевищує 70% від дійсної вартості машини. Фактичний розмір визначається рядом факторів (наприклад, ринкова ціна машини, її вік і актуальний стан).
- Можуть виникнути незручності, якщо одержувачу позики все ж буде потрібно техпаспорт в певних ситуаціях (наприклад, для проходження регламентованого техогляду, при оформленні ДТП).
Интересные материалы читать все
Обов'язки охоронців дуже різнобічні. Залежно від того, в якому саме місці охоронець виконує свою роботу, в коло цих обов'язків..
Особливості спецодягу охоронця
До пошуків гарного адвоката треба приступати за наступним алгоритмом:..
Як вибрати кращого адвоката?
Многие владельцы собственных сайтов в интернете просто мечтают о том, чтобы оставить конкурентов далеко позади. В сети огромная..
Багатофункціональні пристрої (БФП) використовуються для роздруківки, копіювання і сканування документів. Основна перевага МФУ..
Як вибрати МФУ для офісу?