Переваги лазерної технології різання

Переваги лазерної технології різання
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція. Існуючі варіанти її виконання — електричне або газове зварювання, спеціальне відрізне обладнання. Але вони не можуть задовольнити сучасні запити за якістю, точністю і термінами виконання робіт.

У той час, як лазерная резка металу з використанням спеціальних технологій дозволяє:

— Проводити фігурний розріз по заданих замовником лекалами.
— Створювати досить складні і навіть об’ємні конструкції і елементи.
— Звести до мінімуму кількість відходів під час проведення робіт.
— Виключити брак і людський фактор (обладнання повністю автоматизовано).

При цьому швидкість виконання завдань, пов’язаних з розрізом самих різних металів (тугоплавкі сплави, леговані стали, латунь, мідь, алюміній) в рази перевищує терміни, встановлені для інших видів відрізного устаткування.

Відсутність деформації

Істотною перевагою застосування лазерної технології для різання металу є — висока точність різання, мінімальний розмір шва (товщина променя становить 0,004 мм) і відсутність деформації матеріалу, які зазвичай відбуваються через нагрівання при механічному або зварювальному способі розкрою. Це дозволяє виробляти продукцію високої якості з матеріалів з досить високою теплопровідністю, а також дерева, пластику або картону.

Ознайомитися більш детально і дізнатися вартість послуг з розкрою або різанні металу за допомогою даної технології можна на офіційному сайті компанії, що використовує в своїй виробничій діяльності саме сучасні лазерні верстати.