17 06 2019

Переваги лазерної технології різання

Переваги лазерної технології різання
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція. Існуючі варіанти її виконання - електричне або газове зварювання, спеціальне відрізне обладнання. Але вони не можуть задовольнити сучасні запити за якістю, точністю і термінами виконання робіт.

У той час, як лазерная резка металу з використанням спеціальних технологій дозволяє:

- Проводити фігурний розріз по заданих замовником лекалами.
- Створювати досить складні і навіть об'ємні конструкції і елементи.
- Звести до мінімуму кількість відходів під час проведення робіт.
- Виключити брак і людський фактор (обладнання повністю автоматизовано).

При цьому швидкість виконання завдань, пов'язаних з розрізом самих різних металів (тугоплавкі сплави, леговані стали, латунь, мідь, алюміній) в рази перевищує терміни, встановлені для інших видів відрізного устаткування.

Відсутність деформації

Істотною перевагою застосування лазерної технології для різання металу є - висока точність різання, мінімальний розмір шва (товщина променя становить 0,004 мм) і відсутність деформації матеріалу, які зазвичай відбуваються через нагрівання при механічному або зварювальному способі розкрою. Це дозволяє виробляти продукцію високої якості з матеріалів з досить високою теплопровідністю, а також дерева, пластику або картону.

Ознайомитися більш детально і дізнатися вартість послуг з розкрою або різанні металу за допомогою даної технології можна на офіційному сайті компанії, що використовує в своїй виробничій діяльності саме сучасні лазерні верстати.
Интересные материалы читать все
На вторинному ринку металобрухт розділяється на дві основні категорії: чорний і кольоровий брухт...
Що таке чорний метал?
Останнім часом житло на вторинному ринку стало цікавити покупців все менше. Багато людей віддаються перевагу квартирам у..
Переваги покупки житла в новобудові
Всякий бізнес - насамперед, власність, яку кожен підприємець бажає зберегти та примножити. У зв'язку з цим, немає нічого дивного..
Ліцензія на охоронну діяльність: навіщо потрібна і як отримати?
У бездротових клавіатур є один досить істотний недолік, через який вони досі не витіснили з ринку провідні моделі - це низька..
Бездротові клавіатури: плюси і мінуси