Де придбати квартиру: переваги новобудов

Плануєте придбати власне житло? Відмовтеся від квартир на вторинному ринку — у них занадто багато недоліків. Набагато простіше і раціональніше придбати квартиру в новобудові.

Квартири в новостройках жк оnehouse порадують:

— грамотним розподілом метражу;
— продуманим плануванням;
— новими комунікаціями;
— сучасними склопакетами.

Переваги квартир в нових житлових комплексах

Є й інші причини шукати варіанти в новому житловому комплексі. Так, у квартир немає історії — через час власникам не доведеться мати справу з невиписані мешканцями або раптово з’явилися спадкоємці. На житло не буде висіти кредиту.

Звичайно, всі ці нюанси виявляються під час перевірок. Але трапляється і так, що покупець не помічає каверзи. Це потім призводить до маси непотрібних проблем.

Новобудови радують упорядкованій прибудинковою територією. Старі двори непридатні для проведення часу. Тут не передбачено навіть мінімальних зручностей. Забудовники ж приділяють багато уваги двориках. Тут облаштовують газони і квітники, ставлять лавочки і різноманітний декор. У більшості комплексів передбачені спортивні куточки та дитячі майданчики. Тут приємно проводити час з друзями, дітьми.

Чи доступні квартири новостроек жк оnehouse за ціною покупцям? Зазвичай вартість апартаментів тут нижче. Звичайно, можна знайти дорогі варіанти з нестандартним плануванням, великим метражем. Але більшість квартир відрізняються помірною ціною. Зрозуміло, навіть такі варіанти не по кишені більшості громадян. У цьому випадку виручає іпотека і безвідсоткова розстрочка. Переваги таких пропозицій в тому, що людина може відразу після оформлення договору заселятися в квартиру.

Як не допустити помилок?

Чи безпечно купити квартиру в новобудові легко — вкладайте кошти в будинок, який вже був зданий в експлуатацію. Такий проект не можна заморозити, ніяких проблем не виникне. Так, квартира обійдеться трохи дорожче, зате покупець застрахований від великих фінансових ризиків.

Перевіряйте апартаменти — звертайте увагу на будівельні та оздоблювальні матеріали, комунікації, радіатори, вікна. Треба переконатися, що квартира дійсно якісно оснащена і тут не доведеться проводити витратною заміни сантехніки, опалювальних пристроїв і т. д. До речі, якщо вас цікавлять квартири в новобудовах, то радимо перейти на сайт https://onehouse.com.ua/ вже зараз.

Прогуляйтеся по району та оцініть його інфраструктуру. Чим більше тут магазинів, закладів, державних установ, тим комфортніше буде жити Звертайте увагу на транспортну розв’язку — у новобудови має бути хоча б пара зупинок.