Бездротові клавіатури: плюси і мінуси

Бездротові клавіатури: плюси і мінуси
У бездротових клавіатур є один досить істотний недолік, через який вони досі не витіснили з ринку провідні моделі — це низька швидкість передачі інформації. Через це бездротові моделі не рекомендується купувати користувачам, які захоплюються комп’ютерними іграми і графічним дизайном. Але на захист бездротових аксесуарів слід сказати, що на ринку є окрема категорія аксесуарів створених саме для ігор.

У продажу ви знайдете бездротові моделі usb клавіатур, які використовують для передачі інформації радіоканал. Для того щоб з’єднати з ПК, такі моделі використовують свій usb інтерфейс. Дана технологія також ставитися до категорії бездротових і при цьому значно дешевше, ніж Bluetooth. Також варто відзначити, що максимальна швидкість передачі даних через радіоканал вище ніж через Bluetooth.

Але якщо ви готові миритися з усіма мінусами, то радимо вам придбати одну з найкращих моделей за даним посиланням stylus.ua/klaviatury/podklyuchenie:besprovodnoe_ti дуже вигідно. Але не забувайте звертати увагу на оснащення, призначення і розміри.

Для них в системному блоці ПК відведено окремий usb-порт, але як правило портів завжди виявляється менше, ніж пристроїв які хотілося б підключити. І особливість бездротової клавіатури з мишею usb, полягає в тому, що займають вони один порт, а підключають відразу два пристрої. Крім того елемент живлення у такого пристрою також один на двох.

Покупці повинні знати, що 90% бездротових клавіатур працюють завдяки пальчикових батареям. Але в продажу сьогодні можна знайти і флагманські моделі, автономну роботу яких забезпечує акумулятор. Виробники запевняють, що звичайних батарейок під корпусом клавіатури вистачить для того щоб користуватися нею протягом півроку. Але практиці з’являється зовсім інша статистика. При активному використанні заряду вистачає в середньому на 90 днів.

Ноутбук має властивість перегріватися. Якщо про це довгий час не думати і експлуатувати його цілодобово в будь-яку спеку, як це робила я, то одного разу він зламається. І навіть після дорогої лагодження він вже не буде мати ті ж характеристики, що раніше. Наприклад, у нього можуть вийти з ладу один або кілька usb-портів. У моєму випадку ноут перестав «дізнаватися» дротову клавіатуру. Методом тику з’ясувалося, що бездротову до нього як і раніше можна підключити. З тих пір я змінила вже 2 бездротові клавіатури, і можу розповісти про свої спостереження.

Плюси

Перевага бездротової клавіатури полягає в тому, що вони дозволяють користувачеві працювати або розважатися в більш комфортних умовах. Навіть якщо купити столик для ноутбука на чотирьох ніжках, ви зможете працювати за комп’ютером навіть в ліжку. Іноді такі заходи необхідні, з певних причин. Відсутність проводів дозволяє переконатися в тому, що чим менше зайвого, тим зручніше робота за комп’ютером.

Також слід розглянути й питання дизайну. Бездротова клавіатура не завжди має привабливий зовнішній вигляд. Іноді в магазині зустрічаються компактні і дуже стильні моделі з проводом, в той час коли поруч на тій же полиці лежить жахлива бездротова махина, наявність дроти у якій явно не зіпсувала б загальну картину.

Крім того такі моделі не вирішують більшості проблем дротових клавіатур, тому назвати такий аксесуар гідною альтернативою досить складно.

Структура пристрою механіки всередині конструкції і проблеми натискання кількох клавіш одночасно не зникають, після того як клавіатура переходить в розряд бездротових.