Чим допоможе міграційний адвокат?

Чим допоможе міграційний адвокат?
В останні роки популярність міграційних адвокатів постійно збільшується. Мігранти, зацікавлені в послугах юриста, хочуть отримати допомогу професіонала. При цьому в даній сфері працює чимало шахраїв — якщо ви не хочете бути обдуреним і позбутися грошей, треба вибирати юриста правильно.

Чому важливо просити про допомогу професійного адвоката?

Багато хто думає, що у мігрантів прав мало. Однак законом передбачено безліч способів їх захистити, ось тільки знають про них лише професіонали, що займаються міграційними питаннями. Отримання громадянства, зняття заборони на в’їзд, отмена выдворения та інші моменти вимагають специфічних знань, так що допомогти може тільки юрист відповідного профілю.

Як може допомогти міграційний адвокат?

У такого юриста є не тільки глибокі пізнання в області юриспруденції, міграційний адвокат має особливі повноваження, які корисні при вирішенні різних проблем. Наприклад, такий фахівець може вимагати у відповідних органах документи, необхідні мігрантам для отримання громадянства країни.

На що звернути увагу при виборі адвоката?

Є кілька значущих моментів, які треба враховувати при виборі хорошого юриста:

— Освіта і ліцензія. Не соромтеся запитувати адвоката про наявність ліцензії. Бажано з’ясувати, де той отримав освіту.
— Досвід. Навіть якщо теорію юрист знає відмінно, практичний досвід вона ніколи не замінить. Не забувайте — кваліфікація адвоката стає вище з кожним наступним справою.
— Спеціалізація. Добре, коли обраний вами фахівець займається тільки імміграцією, у такого юриста досвіду більше.
— Репутація. Клієнт повідомляє адвокату особисту інформацію, буде погано, якщо ви її розповісте шахраєві. Переконайтеся, що репутація у юриста бездоганна. Уважно вивчіть його сайт, перевірте інформацію на веб-ресурсі колегії адвокатів.

Важливо враховувати також доступність юриста і вартість його послуг. Професіонал готовий відповісти вам в будь-який день. Якщо юрист регулярно ігнорує ваші дзвінки та електронні листи, краще вибрати іншого. Оплата повинна бути адекватною. Некоректно, якщо від вас вимагають повну передоплату. Вартість послуг залежить від складності конкретного випадку. Вибирайте хороших міграційних адвокатів — справжній фахівець готовий зробити все від нього залежне і всіляко сприяти клієнту.