28 08 2019

Який циліндр замка вибрати?

Який циліндр замка вибрати?
Вибір вхідних дверей включає в себе безліч факторів, серед яких не останнє місце займає вибір циліндрового механізму. Кожен елемент дверей виконує свою роль у загальній схемі взломостійкості, і на циліндр покладається насамперед протистояння інтелектуальним методам злому. Всі циліндри мають свою цінову категорію і рівень захисту, які зазвичай взаємопов'язані - чим вища ціна, тим кращий циліндр в усіх відношеннях.

Існує велика кількість виробників циліндрів тут https://dveri-zamki.dp.ua/cilindry-dlya-zamkov, що пропонують різні лінійки своєї продукції. Загальна кількість моделей така велика, що недосвідченій людині (а іноді і досвідченому) не завжди легко зробити вибір, в слідстві чого на форумах ставлять запитання про те, яка личинка найкраща, який циліндр найнадійніший, яку серцевину вибрати і т. д. Ускладнює вибір і те, що у кожного виробника є як хороші, так і відверто невдалі моделі, про недоліки яких продавці будуть наполегливо мовчати.

Крім рівня захисту, важливе значення має надійність циліндра - є безліч хороших в плані взломостійкості і ціни моделей, які вимагають занадто частого проведення регламентних робіт. Зрозуміло, що такі роботи ніхто не робить, і дуже скоро в роботі цих циліндрів з'являються різні проблеми.

У цьому огляді ми розглянемо кілька моделей, на яких варто зупинити свій вибір. Не можна сказати, що вони коштують дешево, але дається ними рівень захисту варто вкладених грошей - це перевірені «робочі конячки», поставивши які, ви зможете не турбуватися про збереження майна і спати спокійно. Ключі цих циліндрів захищені патентованими технологіями, для виготовлення дублікатів вам доведеться пред'явити в авторизованому центрі карту власника циліндра з секретним кодом - без неї копію ключа вам не виготовлять, а в звичайні майстерні компанії-виробники свої заготовки не поставляють.

З огляду на слабкий рівень протистояння личинок силовим методика злому, в описі кожної моделі будуть коротко вказані технічні рішення, спрямовані на протидію поширеним методам руйнівного злому - висвердлюванню і зламу. Звернемо увагу на той факт, що всі личинки без винятку досить слабо протистоять ударних впливів - важкого молотка з зубилом, кувалди і іншим подібним інструментам. Тому, якщо вам потрібен дійсно високий рівень захисту, то обов'язково слід розглянути питання використання захисної фурнітури незалежно від цінової категорії циліндра.
Интересные материалы читать все
Проблема очистки воды касается не только жителей загородных домов, но и обитателей мегаполисов. Качество текущей по трубам..
Установка системы очистки воды — какую лучше выбрать
19 сентября 0 комментария
У перекладі з німецької мови слово шлагбаум означає впало дерево. Цей пристрій придумали з метою здійснення обмеження і контролю..
Шлагбаум - відмінне рішення для успішної охорони територій та об'єктів
18 сентября 0 комментария
Крестик – один из наиболее распространенных символов Веры в Божественное Присутствие, который можно увидеть на теле практически..
17 сентября 0 комментария
«В наибольшей безопасности находиться тот, кто всегда настороже» - это выражение приписывают древнеримскому поэту Публилию Сиру...
17 сентября 0 комментария