17 04 2020

Що таке CRM-система?

Що таке CRM-система?
Ви давно чули про CRM-системи, але до цих пір не розумієте що значить CRM? Фахівці на конференціях і в інтернеті завжди показують, якісь складні графіки, інтерфейси і кажуть, що CRM необхідна бізнесу. Але все одно нічого не зрозуміло чи зрозуміло, але частково і з цієї причини не наважуєтеся використовувати CRM для вашого бізнесу.

CRM Абревіатура - акронім англійського словосполучення «Customer Relationship Management», що українською мовою звучить як «Управління відносинами з клієнтами». Простіше кажучи, CRM-система управління відносин із клієнтами, за допомогою якої можна автоматизувати рутинні бізнес-процеси компанії і налагодити ефективну роботу всередині компанії.

Клієнтська база на паперових носіях (всілякі картотеки, замітки в блокнотах, товстих зошитах і т. п.) - минуле століття. Електронні органайзери і популярний Excel так само не забезпечують ефективне взаємовідношення між потенційним клієнтом і постачальником товарів, послуг. Основна причина неефективності - банальний людський фактор: будь-якої зі співробітників компанії обов'язково забуде внести інформацію в файл Excel, вважатиме її незначною або припуститься помилки. Ситуація обростає проблемами в геометричній прогресії, коли зростають продажу, що, природно, впливає на розширення штату співробітників, збільшення кількості клієнтів. Вирішення проблеми - система CRM онлайн бесплатно, яка автоматизує бізнес-процеси і, як наслідок, ліквідує помилки, викликані людським фактором.

Основні переваги використання CRM

Будь-який бізнесмен рано чи пізно приходить до того, що бізнес начебто працює і все досить непогано, але є величезна кількість вад, вирішивши які можна вийти зовсім на інший рівень бізнесу і менеджменту. Щоб перейти на новий етап, потрібно розібратися з нагальними проблемами і рутиною, запровадивши CRM.

Впровадження CRM має величезне у переваг. Проводячи опитування, ми з'ясували основні, які виділяють більшу кількість бізнесменів.

Переваги впровадження CRM:

- Ведення клієнтської бази;
- Поліпшення роботи менеджерів;
- Контроль співробітників на робочому місці;
- Постановка і виконання завдань;
- Автоматизація бізнесу;
- Звітність в CRM-системі за ключовими показниками ефективності;
- Збільшити прибуток і оптимізувати витрати;
- Планування справ і повідомлення;
- Електронний документообіг;
- Налаштування індивідуальних бізнес-процесів під сферу діяльності вашої компанії.

Що конкретно пропонує CRM?

Продовжуючи опис CRM, розповімо про можливості софта, який не тільки впорядковує роботу з клієнтською базою, а й прямо впливає на зростання компанії, збільшуючи обсяг реалізації продукції, послуг.

Програма забезпечує:

- Менеджмент продажів, куди входить планування, оптимізація трафіку, організація управління контрактами.
- Збільшення продажів в телефонному режимі - автоматичний набір, реєстр потенційних покупців, фіксація замовлень, дзвінків.
- Коректне використання робочого часу. Простіше кажучи, пам'ять софта зберігає дані про використання робочого часу. Це дозволяє програмі раціонально використовувати його в майбутньому - здійснювати контроль результатів діяльності співробітників компанії, їх завантаженості.
- Клієнтський сервіс - своєчасна фіксація звернень, переадресація, подача інформації про продукт (послуги) і т. д.
- Маркетинг - планування рекламних заходів (email-розсилки, опитування і т. п.), раціональний розподіл бюджету, призначеного для цих заходів.
- Створення звітної документації - діаграми, графіки, що відображають аналіз продажів і функціонал співробітників.
- Інтеграція із стороннім програмним забезпеченням для всебічної звітності.
- Софт успішно функціонує з програмним забезпеченням 1С Підприємство, і 1С Бухгалтерія і т. д.
- Мобільність - миттєве прийняття рішення, контроль економічних показників, доступ до утиліти з мобільного додатка (віддалено).
- Управління продажами в інтернеті - електронна торгівля.

Якщо ви після прочитання цієї статті все одно ставите питанням: що таке CRM простими словами? То уявіть собі співробітника, якого ви всьому навчили і він максимально допомагає вам у всіх справах бізнесу. Пам'ятає кожного клієнта, бере всі рутинні завдання на себе, всім дає завдання і нагадує про все, стежить за кожним співробітником і його ефективністю, всіх бачить і чує, надає звітність в ту ж секунду, як тільки попросили. Тобто це ідеальний партнер, який не вимагає зарплату і не намагається стати акціонером вашої фірми. Знайомтеся, його звуть CRM!
Интересные материалы читать все
Відеодомофони стають все більш популярними, і це не дивно. За допомогою цього пристрою ви можете побачити людину, яка дзвонить у..
Як правильно вибрати відеодомофон?
Металопрокат є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів в багатьох сферах діяльності людини. Він має досить хороші..
Як вибрати якісний металопрокат?
Женские ветровки – уникальный предмет одежды, который одинаково хорошо подходит как взрослым, зрелым женщинам, так и маленьким..
Женские ветровки: особенности выбора
Купить иномарку сейчас довольно просто. Но есть в таком приобретении один нюанс, создающий ряд проблем. Он связан с обязательным..