Системи безпеки Dahua — будьте спокійні за майно і близьких людей

Системи безпеки Dahua - будьте спокійні за майно і близьких людей
Компанія Dahua увійшла на ринок України відносно недавно, але вже завоювала довіру серед звичайних користувачів і охоронних компаній. А причиною того, що системи безпеки Dahua користуються таким високим попитом серед покупців є постійне впровадження інноваційних технологій і створення якісної продукції, яка не підведе в найбільш відповідальний момент. Тож не дивно, що саме бренд Dahua знаходиться протягом останніх 10 років в трійці лідерів серед виробників охоронного обладнання по всьому світу.

Виробник Dahua — справжній лідер у своїй галузі

Те, що системи безпеки Dahua, які представлено на сайті https://dahua-technology.com.ua/, користуються таким високим попитом серед покупців — не дивно. Чого тільки вартий той факт, що компанія протягом 15 років займає не тільки виробництвом і постачанням, а й постійною розробкою нових рішень в області систем безпеки. Незмінно впроваджуються виключно передові технології, завдяки чому випускається функціональна, зручна і надійна апаратура, які зможе захистити об’єкти різного призначення: квартири, офіси, приватні будинки, промислові об’єкти й т.д.

Працює по всьому світу, адаптуючи обладнання під конкретні умови експлуатації. Порядку 10% свого прибутку, а це мільйони доларів, виробник вкладає в те, щоб розвивати все більш досконалі та нові технології. Виробник Dahua не займається виробництвом продукції, копіюючи розробки інших виробників, а створює нові тренди в області систем безпеки — це його суттєво відрізняє від інших брендів.

Особливості систем безпеки від компанії Dahua

Те, що виробник використовує тільки інноваційні рішення — це факт. Саме цей виробник почав виробляти камери в стандарті HDCVI. Це аналогове відеоспостереження, яке може гарантувати якість зйомки не рівні цифрових камер спостереження. Тепер для створення ефективної системи відеоспостереження, нема потреби прокладати додаткові кабелі — використовується стандартний коаксіальний кабель, який був встановлений для стандартного аналогового обладнання. Виробник першим надав такі стандарти, як 720р і 1080р, а сьогодні корпорацією розробляються все більш досконалі і нові технології для підвищення якості зйомки, аж до 4К.

Застосування сучасних технологій сприяє тому, що всі системи безпеки Dahua гарантують високу надійність, підтримуючи всі необхідні сучасні системні функції, даючи можливість побудувати систему безпеки максимально високого рівня. Використовується штучний інтелект, що дозволяє не просто проводити спостереження за об’єктом, але також аналізувати все, що відбувається на об’єкті. Якщо брати до уваги камери спостереження Dahua, вони оснащуються виключно надійними матрицями з прогресивною системою сканування від Sony, даючи можливість проводити зйомку в високій якості, незалежно від освітлення.

Устаткування проводиться з процесорами, які мають впроваджені інтелектуальні функції: зміна сцени, детектування осіб, вторгнення і т.д. Є можливість інтеграція з різними операційними системами, що підвищує ефективність обладнання. Устаткування системи безпеки оснащується різними моделями бездротового зв’язку, інфрачервоними прожекторами, підтримують передачу звуку, мають стійкий до зношування корпусом. Устаткування відрізняється стильним зовнішнім виглядом, який ідеально вписується в будь-який інтер’єр.

Гарантує гнучкість систем безпеки компанія Dahua за рахунок того, що створила додатки для роботи з різними операційними системами. При цьому функціонал постійно розширюється, чому сприяє наявність постійних оновлень прошивок.

Переваги систем безпеки Dahua:

— Інноваційні рішення. Виробник у своїй продукції використовує виключно інноваційні рішення, що дозволяє підвищувати ефективність обладнання.
— Стильний дизайн. Це сприяє тому, що обладнання для безпеки без проблем зможе вписатися в будь-якому інтер’єр приміщення.
— Бездротові технології. Використання бездротових технологій сприяє тому, що все обладнання може підключатися без використання проводів.
— Компактні розміри та невелика вага. Виробник оптимізував габарити обладнання, щоб досягти оптимальних показників, зробивши їх непомітними для оточуючих.
— Інтелектуальні функції. Встановлено процесори зі штучним інтелектом, що підвищує ефективність роботи систем безпеки.
— Широка лінійка. Кожен виробник зможе підібрати обладнання Dahua, яке зможе виконувати поставлені завдання з максимальною ефективністю.

Як бачите, систем безпеки Dahua — ефективне рішення, яке стане справжнім помічником для охорони об’єктів різного призначення.