Переваги і недоліки ГБО

Переваги і недоліки ГБО
Економія коштів є основною причиною того, що власники автомобілів вдаються до установки газобалонного обладнання. ГБО має свої плюси та мінуси.

Тому в рамках даної статті розберемося якими перевагами та недоліками володіє установка газового оборудования на автомобіль.

Основні переваги ГБО:

— Економічність. Потрібно відзначити, що істотна економія помітна, якщо автомобіль використовується регулярно, а пробіги перевищують позначку 15 000 км на рік. Якщо транспортний засіб експлуатується нечасто, то установка такого устаткування стає сумнівною.
— Можливість почергового використання бензину ти газу. Дана перевага по достоїнству оцінять ті, хто часто їздить на далекі відстані. Крім того, це знижує ризик заправки транспортного засобу паливом поганої якості.
— Двигун на газу. Багато власників машин відзначають, що мотор на газу працює значно тихіше. Це обумовлено тим, що октанове число газу значно вище і знаходиться в межах позначки 110. Така особливість дає можливість двигуну працювати плавно, мінімізувати шум і рівень вібрацій.
— Серед прихильників газобалонного обладнання також є думка, що мотори, що працюють на газу, володіють великим запасом. Основним аргументом на користь цього твердження стало те, що газ потрапляє в циліндри двигуна в оптимальному стані.
— Екологічність. Як правило, мотори, що працюють на газу, не так токсичні. Це обумовлено тим, що газ, в порівнянні з бензином, є більш екологічно чистим паливом. Крім того, застосування газу мінімізує рівень шкідливих викидів в навколишнє середовище.
— Легкість експлуатації. Сучасні ГБО легкі в експлуатації. Рішення уприскування газу переходять на потрібний тип палива автоматично. Крім того, система оповіщає водія про показники самодіагностики й аналізує залишок рівня газу. Таким чином, водій може використовувати два види палива. У будь-який момент він може перейти на потрібний йому тип палива за допомогою перемикача, розташованого в салоні.
— Надійність. У газобалонного обладнання вкрай низька ймовірність виникнення пожежі та вибуху.

Недоліки газобалонного обладнання

Головним мінусом ГБО є його висока вартість. Крім того, з’являється зниження потужності, необхідність переобладнання автомобіля та обслуговування ГБО.