09 01 2021

У чому різниця між роботою епілятора IPL і лазера?

У чому різниця між роботою епілятора IPL і лазера?
Приступимо до розгляду відмінностей з основного питання - механізму роботи обох пристроїв. Що таке лазерний епілятор і що таке епілятор IPL і як вони працюють?

Як працює лазерний епілятор?

Лазерний епілятор - дуже чітке визначення. Він випромінює одиночний промінь світла з точно певною довжиною хвилі. Відправляється енергія поглинається тією частиною волосся, яка відповідає за їх зростання. Його температура швидко підвищується, і часто він повністю руйнується. Він також може перейти в так звану фазу спокою, коли волосся перестає рости.

Як працює епілятор IPL?

Пристрій для видалення волосся з інтенсивним імпульсним світлом IPL - це обладнання, оснащене спеціальною лампою. Вона висвітлює певну ділянку шкіри, на якому може бути багато волосків. Випромінюється світло являє собою спектр різних довжин хвиль. Ці хвилі поглинаються як волосяними фолікулами, так і навколишніми тканинами, але пошкоджуються тільки волосяні фолікули. Кінцевий результат такий же, як і при лазерної епіляції - волосся пошкоджуються або перестають рости.

До речі, якщо вас цікавить IPL-епіляція, то радимо перейти по этой ссылке вже зараз.

Сучасне якісне обладнання в руках людини з великими знаннями та досвідом забезпечить не тільки високу ефективність, але і безпеку процедури. План проведення процедур лазерної епіляції для тіла можна отримати за цим посиланням як і уточнити оптимальний термін підтримують сеансів.

Лазерна епіляція та IPL-епіляція: для якого типу шкіри та волосся підходять процедури?

- Прийнято вважати, що чим темніше шкіра і світліше волосся, тим менш ефективним буде лазерне видалення волосся. З цієї причини лазерна епіляція не рекомендується на засмаглій шкірі. Після прийняття сонячних ванн слід почекати до місяця.
- Лазерна епіляція ідеально підходить людям зі світлою шкірою і темним волоссям.
- Процедури з використанням пристроїв для видалення волосся IPL не так сильно залежать від тону шкіри або кольору волосся.
- В обох випадках для епіляції не підходять тип шкіри чорний і тип волосся червоний.

На яких частинах тіла можна використовувати епілятори IPL?

Процедура епіляції з використанням епілятора IPL може проводитися на всіх ділянках тіла. Вона дозволяє проводити процедури на всіх фототипу шкіри за класифікацією, яка розрізняє 6 типів в залежності від кількості мелатоніну. Чим темніше волосся, тим вище концентрація в них меланіну, завдяки чому світлова енергія легше поглинається їм, що дозволяє більш ефективно видаляти волосся.

Правильно підібравши світлові хвилі до типу волосся і шкіри, можна видалити та світле волосся, але вони не повинні бути світліше шкіри. Процедура дозволяє видалити волосся в фазі активного зростання, відомої як фаза анагена. Щоб повністю позбавитися від волосся на даній ділянці, потрібно кілька процедур. Інтервали між ними варіюються в залежності від області, що підлягає видаленню, типу шкіри та типу волосся, і зазвичай складають близько 4-6 тижнів.

Що вимагає IPL-епіляція: як до неї підготуватися?

Перш за все, повинна бути чиста шкіра - епілятори IPL впливають на корінь волоса, що знаходиться під шкірою. Для досягнення найкращих результатів перед процедурою необхідно очистити шкіру від усіх видів кремів, лосьйонів, дезодорантів, антиперспірантів і інших косметичних засобів. Зокрема, слід пам'ятати про косметичні засоби, що містять жири, бо їх нагрівання може сприяти появі опіків.

Як довго триває видалення волосся IPL?

З епілятора IPL буде потрібно набагато коротший час епіляції, ніж з лазерної епіляції. Тут нема потреби обробляти кожну волосину окремо - імпульс охоплює ділянку шкіри розміром в кілька квадратних сантиметрів. Депіляція ніг займе близько 20 хвилин, лінія бікіні - близько 10 хвилин, пахви - менше 5 хвилин.

Лазер чи епілятор IPL: що вибрати?

Нарешті, давайте ще раз резюмуємо відмінності між лазерним епілятором і епілятором IPL.

Лазерна епіляція:

- Механізм дії: одиночний світловий промінь з точно певною довжиною хвилі.
- Стійкість ефекту після декількох процедур: до 2-3 років.
- Тип шкіри та колір волосся: ідеально підходять для світлої шкіри та темного волосся.
- Тривалість разового лікування: лікування займає тривалий час.

Епілятор IPL:

- Механізм дії: спектр хвиль різної довжини.
- Стійкість ефекту після декількох процедур: до 1 року.
- Тип шкіри та колір волосся: універсальніше - більше свободи з точки зору прийнятного кольору шкіри й кольору волосся.
- Тривалість однієї процедури: менше, ніж при лазерної епіляції.

Лазерна епіляція та IP: протипоказання

Розглядаючи покупку відповідного пристрою і процедури, ми також повинні пам'ятати, що воно підходить не кожному. Протипоказання до цього виду епіляції включають:

- свіжий загар (до 4 тижнів);
- вагітність;
- варикозне розширення вен;
- пілінг (зачекайте один тиждень).

Також слід утриматися від прийому таких трав, як календула або звіробій.
Интересные материалы читать все
Недавно Apple представили новую линию смартфонов, среди которых имеется IPhone 12 Mini. В предыдущих коллекциях никогда не..
Почему стоит приобрести IPhone 12 Mini?
21 января 0 комментария
Сучасні пральні машини виконують ключові функції в будь-якому домі. При цьому бувають ситуації, коли пристрої ламаються або не..
В яких випадках потрібен ремонт пральних машин?
19 января 0 комментария
В торговле есть несколько правил, которые особенно важны. Например, говорят, что реклама двигатель торговли. Это истинная правда...
Продвижение интернет магазина: 10 важных секретов от «Site Ok»
19 января 0 комментария
Електронна ключниця - це сучасне рішення для управління доступом співробітників до ключів підприємства. Співробітники самостійно..
Переваги електронних ключниць
18 января 0 комментария