Послуги сантехніка: види робіт, гарантія якості

Установкою і ремонтом сантехнічного обладнання повинен займатися кваліфікований майстер. У разі неправильно виконаних робіт можливі прориви, протікання, поломки, які приведуть до серйозних збитків. Щоб цього не сталося, слід звертатися за допомогою до професіоналів з відмінною репутацією.

На сайті СравниПрофи — удобный поиск нужных исполнителей, тут можна ознайомитися з повним спектром послуг і викликати майстра додому.

Основні різновиди сантехнічних робіт і послуг

У разі поломки обладнання у ванній потрібне негайне лагодження, щоб запобігти затопленню і відновити роботу санвузла. Нерідко подібні проблеми трапляються в неробочий час, що вимагає термінового виклику сантехніка додому, для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті.

Спектр виконуваних робіт:

  1. усунення засмічень і прочищення каналізаційних комунікацій в будинку або в квартирі;
  2. демонтаж старого або зламаного сантехнічного обладнання;
  3. заміна труб та стояків, ремонт відрізків, що дали текти;
  4. установка унітазів будь-якої конфігурації і ремонт бачків;
  5. монтаж душових кабін, пральних машин, бойлерів, проточних водонагрівачів, кухонних мийок;
  6. заміна змішувачів, умивальників, ванн, опалювальних батарей;
  7. демонтаж і монтаж лічильників;

Як не помилитися з вибором майстра-сантехніка?

Вибрати хорошого фахівця, послуги якого не будуть коштувати надто дорого, досить складно, але цілком реально.

1. Можна довіритися спеціалізованим компаніям, які надають широкий спектр послуг з ремонту та встановлення сантехнічного обладнання та комунікацій, але, як правило, цінник у них досить високий через супутніх витрат на бухгалтера, оренду офісу і т.д.

2. Найдешевшими будуть послуги «шабашників». Але звертатися за допомогою до випадкових людей, які хочуть підзаробити, не варто, оскільки брак кваліфікації і відсутність гарантій якості можуть обернутися додатковими витратами.

3. Хороший сантехнік повинен працювати офіційно, мати відмінні рекомендації, позитивні відгуки від вдячних клієнтів і давати гарантію на виконану роботу.

На сайті вказано повний перелік послуг і орієнтовні ціни. Майстер здійснює виїзди додому, працює без вихідних, дає гарантію до трьох років на якість виконаних робіт. І все це за прийнятною вартістю, без накруток.