Автомобільна свічка запалювання — найважливіший елемент системи запалювання двигуна

Процес вибору свічок запалювання

Вибираючи свічки, попередньо слід ознайомитися з їх характеристиками. Тут потрібно спиратися не тільки на рейтинг виробів. Часто виробники дають рекомендації, на який клас автомобілів краще встановлювати певну продукцію. Обов’язково варто звернути увагу на ціну. Не завжди доцільно брати свічки високу вартість для недорогої моделі автомобіля. Але при цьому потрібно враховувати, що у дешевих деталей нижче ресурс використання. Щоб купить свеча накаливания в https://oisauto.in.ua/ — переходьте за посиланням.

Різновиди виробів за матеріалом електродів

Електроди одних свічок запалювання є цілісною конструкцією, а на інших, робиться напайку. Залежно від використовуваного матеріалу, вироби діляться на типи:

— Нікелеві. У цих моделях електроди зроблені з нікелю. Вироби є простими і мають невисоку ціну. При цьому свічки можна встановлювати на будь-яку марку автомобіля. Термін служби складає до 50000 км пробігу машини.

— Платинові. На центральному електроді свічки зроблена платинова напайку. Це значно покращує характеристики вироби, і збільшує ресурс до 70000 км пробігу.

— Іридієві. У цих свічках на центральний електрод нанесена іридієва напайку. На бічній — платинова. Таке поєднання металів стабілізує іскру. Їх ресурс становить 100000 км. Однак у цього різновиду є один нюанс — відносно висока ціна.

До простих конструкцій відносяться вироби, у яких центральний електрод виконаний з цинку, міді або заліза. Свічки добре виконують свою роботу, але в холодну пору року запустити двигун деколи складно.

Види свічок за кількістю контактів

На стабільність і якість іскри впливає кількість контактів. За таким показником свічки діляться на наступні різновиди:

1. одноконтактний. Це прості свічки, які мають невисоку вартість. У роботі вони невибагливі, тому в бак машини можна заливати бензин з будь-яким октановим числом.

2. двоконтактний. Тут крім центрального електрода існують ще два бокових. Це значно підвищує стабільність іскри. Однак такі свічки мають більш високу вартість.

3. трьохконтактні. Найчастіше встановлюються в двигуни дорогих автомобілів. Дуже вимогливі до якості використовуваного палива.

4. форкамерні. Ці свічки відрізняються по конструкції і технології використання. На першому етапі відбувається загоряння невеликої кількості палива. Потім палаюча суміш надходить в камеру згоряння двигуна. За твердженням виробників, в автомобілях, в які вони встановлюються, збільшується потужність мотора, а також економиться пальне.

Відзначимо, стабільність іскри від великої кількості контактів поліпшується, але ціна на свічки зростає. Хоча якщо у вас дорогий автомобіль, на даній деталі економити не варто. Не так часто вони і змінюються. Заміну автомобільних свічок запалювання виробляти краще в комплекті.

До слова, в каталозі інтернет-магазину https://oisauto.in.ua великий вибір свічок запалювання на всі популярні марки автомобілів. Якщо у вас виникнуть питання щодо підбору цих або інших деталей, залиште заявку в формі зворотного зв’язку на сайті. Наш досвідчений менеджер, проконсультує Вас в самий найближчий час.