Як обрати камеру відеоспостережння для квартири?

Бездротова камера відеоспостереження здатна вирішити безліч завдань з охорони заміської дачі, приватного будинку, квартири. Серед систем відеоспостереження, бездротові камери мають найбільший попит, адже вони володіють великим наборів функцій і переваг перед іншими. Про функції, переваги та недоліки бездротової системи відеоспостереження ви дізнаєтеся зі статті.

Бездротова камера відеоспостереження

Бездротові камери відеоспостереження можуть поєднувати в собі величезну кількість функцій, вони можуть розташовуватися на вулиці і всередині приміщень. У деяких випадках, на базі бездротової передачі даних, встановлюються камери прихованого відеоспостереження.

При підключенні, IP-відеокамера отримує IP адресу, без якої неможливо під’єднання до мережі. Детальніше можна посмотреть здесь.

Бездротова камера відеоспостереження WI-FI

Wi-Fi відеокамера відноситься до цифрової або IP системі відеоспостереження. Присвоєння IP адреси дає можливість підключатися до відеокамери безпосередньо, з будь-якого пристрою, будь то смартфон, планшет або комп’ютер. Ви можете в будь-якому місці, в будь-який час підключиться до своєї камери відеоспостереження і управляти її функціями.

Для повноцінної роботи Wi-Fi пристрої обов’язково наявність інтернету і спеціальної програми на смартфоні, планшеті. Часто, програма йде в комплекті з відеокамерою, якщо такої немає, то без праці програму можна знайти і безкоштовно завантажити з інтернету.

Перед покупкою Wi-Fi системи відеоспостереження потрібно визначитися з місцем розташування камер і ресивера (роутера), тобто врахувати відстань між ними, наявність перешкод у вигляді стін, дерев, стовпів, ліній електропередач. Всі ці нюанси впливають на якість і дальність сигналу. Ще один важливий аспект полягає в висоті розташування роутера. Справа в тому, що роутерние антени мають горизонтальну поляризацію, якщо наприклад роутер знаходиться на першому поверсі, прийом сигналу на верхніх поверхах може бути нестабільний.

Характеристики Wi-FI камери відеоспостереження

Дальність сигналу

Радіус дії Wi-Fi відеокамери залежить в першу чергу від характеристик самої антени відеокамери і роутера. Як правило, дальність передачі сигналу закладена виробником (може бути від 30 до 150 метрів за умов прямої видимості).

Як збільшити дальність зв’язку:

  1. Замінити антену. При покупці слід звернути увагу на камеру і роутер зі знімною антеною. Такий спосіб дозволити значно поліпшити дальність сигналу. Причому антену можна замінити як на приймачі сигналу (роутері), так і на самій камері. Підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.
  2. Замінити бездротову камеру на дротову (як би абсурдно це не звучало). Справа в тому, що провідна камера не має свого вбудованого передавача, її необхідно підключити за допомогою низькочастотного AV кабелю до передавача з комплекту відеосендер. За допомогою такого способу, можна збільшити радіус дії до 5 км. Дальність сигналу буде залежати від потужності передавача, що входить в комплект відеосендеру.