Як вибрати сімейного адвоката

У житті будь-якої людини відбуваються різні події, і деякі з них тягнуть за собою різні проблеми, вирішити які без допомоги адвоката практично неможливо. На сьогоднішній день знайти його можна без будь-яких проблем, так як практично в кожному населеному пункті є відповідні контори або бюро.

Однак не кожен фахівець, що представляється сімейним адвокатом, може їм виявитися — рекомендуємо адвоката по сімейних справах eochichenko.com.ua. Щоб не помилитися і не потрапити на виверти шахраїв, необхідно знати, як правильно вибирати адвоката і на які особливості звертати увагу.

Вибір сімейного адвоката — основні нюанси

Перед зверненням до адвоката слід в першу чергу перевірити, чи дійсно він їм є. Найлегше це зробити, відвідавши сайт Мін’юсту, де є реєстр. У ньому необхідно знайти обраного фахівця, навпроти прізвища, якого повинно бути зазначено, дійсний він співробітник і чи діє його ліцензія. Тут же вказано регіон, де проходив навчання адвокат, і інша інформація.

Також слід врахувати, що адвокат повинен мати місце роботи. Це може бути адвокатська контора, колегія, бюро або інша організація. Людина ніде не числиться може виявитися шахраєм і довіряти йому не варто.

Величезне значення має досвід адвоката. Перед зверненням до нього варто дізнатися думку його колишніх клієнтів. Зробити це можна на сайті фахівця, де є відгуки про діяльність адвоката. Набагато краще, якщо до фахівця вже звертався хтось із знайомих або родичів. Вони пояснять всі нюанси його роботи і розцінки. Якщо інформації про фахівця немає, і відсутні дані про його участь в процесах на сайті суду, то варто задуматися, чи дійсно людина є правозахисник.

Отримати повну інформацію про адвоката найлегше в процесі особистого спілкування. Отримати повне уявлення про його професіоналізм за допомогою рекомендацій або відгуків не вдасться. Клієнт і адвокат повинні знайти взаєморозуміння, без цього успішно вести справу у фахівця не вийде.

Під час спілкування необхідно обговорити всі нюанси, включаючи збір документації. Клієнта присвячують в технічні моменти і інформують про відвідування держорганів. Також обговорюється сума, яку клієнтові потрібно буде заплатити за послуги юриста. При цьому варто врахувати, що можуть знадобитися додаткові витрати, і цей момент краще вписати окремим пунктом, щоб не відбулося перевитрати коштів. Інакше сума до оплати виросте в кілька разів.