Новітні криптовалюти в 2021 році

Нові криптовалюти з’являються на регулярній основі. Що нового, що гряде і як я можу почати свій власний кріпто-бізнес?

У світі криптовалюти нові монети запускаються на регулярній основі. Схоже, кожен хоче полетіти на своїй власній крипто-ракеті на Місяць.

Але які ж деякі з новітніх криптовалют? Як вони виглядають? Як вони повинні використовуватися? Що з ними може трапитися? Ось деякі з останніх прикладів від Coin Post.

Найновіші криптовалюти в 2021 році

В даний час на біржах існує безліч криптовалюти. Якби ми досліджували все нові, створені в 2021 році, ми були б тут дуже довго. Наприклад, тільки 20 травня 2021 року на CoinMarketCap було зареєстровано 12 нових монет. Вони були:

Ці новітні кріптомонети роблять безліч речей. Наприклад, NSFW, як може вказувати його маркер квитка, використовується для покупки дорослих незамінюваних токенов. Тим часом, GCAT-це монета DeFi, яка прагне мати загальний запас в 999 мільйонів монет, але буде спалювати їх через регулярні проміжки часу, поки не залишиться тільки 1%. Все це дуже нові монети, тому може бути важко передбачити, які з них є новітніми криптовалюта для спостереження, не кажучи вже про те, в які з них можна інвестувати.

Можливо, самим захоплюючим недавнім запуском криптографії був Internet Computer (ICP). Цей токен, який дозволяє користувачам брати участь в інтернет-комп’ютерної блокчейн-мережі, увірвався в список топ-10 криптовалюта за ринковою капіталізацією, коли був запущений 10 травня. За даними CoinMarketCap, він досяг 750 доларів, що дало монеті загальну оцінку в 53 мільярди доларів.

Це була явно велика новина, незважаючи на падіння вартості ICP в наступні дні, посилене крахом кріпторинка 19 травня. Він все ще стояв на рівні $ 170,99, викликаючи великий інтерес з боку крипто-ентузіастів.

Аналітики також налаштовані оптимістично щодо ПМС. Інвестор гаманця дає йому цільову ціну в розмірі $ 882,98 протягом наступного року і вважає, що він може досягти $ 3,659,45 протягом наступних п’яти років.

Кількість виходять нових монет викликає питання — як вони створюються?

Налаштування власної криптовалюти

Почати свою власну криптовалюта досить просто. Це не просто, але легко пояснити. Щоб почати свою власну монету, ви берете існуючу монету, міняєте її код, і тоді у вас є ваша власна монета. Вам знадобляться сильні навички кодування, якщо ви хочете це зробити.

Якщо ви хочете створити свій власний токен, процес буде іншим. Ви можете, в теорії, використовувати якийсь відкритий вихідний код на існуючому blockchain і piggyback на успіх ланцюжка. Але якщо ви йдете по шляху токенов, ви запускаєте Первинне пропозицію монет (ICO). Ідея полягає в тому, щоб зібрати гроші для створення ліквідності, а також заробити гроші на вашому новому крипто. Вам потрібно буде написати білу книгу, що розповідає людям, що буде робити ваш токен і як він працює. Тоді вам потрібно буде рекламувати його, щоб люди знали про це і брали участь (сподіваюся).

Зверніть увагу на те, що регулювання ICO не надто сильно регулюється, тому уряду починають проявляти реальний інтерес. Переконайтеся, що всі, що ви робите, є законним і чесним.