Цифрова трансформація бізнес-процесів

По мірі зростання і розширення вашої організації її зовнішні і внутрішні бізнес-процеси стають все більш комплексними, особливо якщо ви відкрили кілька точок або передали частину роботи на аутсорс.

Цифровизация допоможе вам спростити робочі процеси і отримати чітке уявлення про те, як працює ваш бізнес.

Що таке бізнес-процес?

Бізнес-процес являє собою сукупність декількох завдань, що виконуються співробітниками відповідно до визначеного графіком, метою яких є розробка продукту або послуги для певної групи клієнтів. Внутрішні бізнес-процеси відбуваються на кожному рівні компанії, але зазвичай не видно клієнтам. Однак і внутрішні, і зовнішні бізнес-процеси в компанії повинні бути спрямовані на досягнення більшого успіху, наприклад, підвищення задоволеності клієнтів або більш швидкого реагування на зміни на ринку. Такий тип організації всередині компанії також дозволить відділам більш ефективно працювати між собою.

Існує три типи бізнес-процесів: операційні процеси, процеси управління і процеси підтримки. Операційні процеси спрямовані на цілі вашої компанії і включають в себе виробництво продуктів або отримання замовлень від клієнтів. Процеси управління складаються з методів, призначених для контролю таких факторів, як співробітники, бюджет, корпоративне пристрій. Нарешті, допоміжні процеси стосуються таких аспектів, як технічна підтримка, набір персоналу і т.д.

Тепер, коли ми розглянули, що таке бізнес-процес і те, як він працює, варто обговорити важливість модернізації та цифровізації бізнес-процесів.

Як прискорити цифровізацію бізнес-процесів у вашій компанії

Для задоволення потреб клієнтів недостатньо просто автоматизувати існуючий бізнес-процес. По суті, ви повинні заново винайти його, включаючи скорочення кількості необхідних кроків і обсягу паперової роботи. Вам також буде потрібно автоматизувати методи прийняття рішень і врегулювання проблем.

Цифровизация бізнес-процесів, пов’язаних з інформацією, може дати значні переваги, такі як скорочення витрат на 90 відсотків і зменшення термінів виконання робіт в десятки разів. Наприклад, один банк зміг скоротити час на попереднє схвалення кредитів з кількох днів до хвилини завдяки такій цифровізації бізнес-процесів. Іншим прикладом може служити взуттєвий магазин, для якого була розроблена цифрова платформа, що дозволяє персоналу визначити, чи є на складі взуття певного типу і розміру. Це значно зекономило час як для продавців, так і для покупців.

Крім того, переводячи ручні процеси і паперові документи в цифрову середу, компанії можуть автоматично збирати дані, які потім будуть використані, щоб підвищити продуктивність, визначити зайві статті витрат, виявити потенційні фактори ризику і т.д. Крім того, можливість моніторингу і створення звітів в режимі реального часу допомагають менеджерам вирішувати будь-які проблеми до того, як вони стануть дійсно серйозними з точки зору зростання компанії.

Один з ключових моментів при цифровізації полягає в тому, що починати треба з кінця — з бажаної мети, і вже від неї йти до початку. Замість того, щоб зосередитися на обмеженнях в поточній системі, вам слід продумати, яким повинен бути кожен конкретний процес. Як тільки ви сформулюєте, що вам потрібно, ви зможете працювати з наявними обмеженнями в зворотному напрямку. Згідно з даними міжнародної консалтингової компанії McKinsey & Company, поступова цифровизация бізнес-процесів може привести до підвищення продуктивності вже через три-п’ять місяців.