Сімейний адвокат — коли він потрібен

Як правило в нашій країні громадяни звертаються до адвокатів в крайньому випадку, коли непроста ситуація вже зайшла в глухий кут. Але ж багатьох помилок і негативних наслідків можна було уникнути якби вчасно було звернення за кваліфікованою юридичною допомогою. Ось таким гарантом юридичного захисту вас і вашої родини, і виступають адвокати по сімейних справах.

Сімейний адвокат виступає вашим повноважним представником не тільки в суперечках, пов’язаних із сімейним правом -наследство, розірвання шлюбу і т.д., але він може, наприклад, застерегти вас від необачного кроку щодо укладення договору з недобросовісним продавцем нерухомості.

Що стосується сімейних спорів, досвід підказує, що багато розбіжностей всередині сім’ї, з підключенням кваліфікованого фахівця-адвоката по сімейних справах, можна дозволити, не доводячи справу до суду. Крім того, не варто соромитися довірчої посвяти сімейного адвоката в ваше приватне життя. Запам’ятайте, при захисті прав свого клієнта, адвокат по взысканию алиментов, як професіонал, не цікавиться моральною стороною розв’язуваної проблемної ситуації.

Шлюборозлучний процес, розділ майна, спори, пов’язані з вихованням спільну дитину після розлучення — стрес для тих хто розлучається подружжя. Адвокат по сімейних справах, самостійно представляючи інтереси однієї зі сторін в суді, захистить клієнта від зайвих емоційних потрясінь від спілкування з чоловіком.

У наш час часто жінка і чоловік офіційно не оформляють шлюб, що може привести до проблем з необхідністю визнання факту їх проживання однією сім’єю, тобто проживанні в цивільному шлюбі. Дана необхідність може виникнути при розділі спільно нажитого майна в шлюбі, отримання спадщини. Для вирішення цієї проблеми необхідно судовий розгляд де без допомоги адвоката вам не обійтися.

Адвокат по сімейних справах допоможе вам в ході шлюборозлучного процесу захистити ваші права при суперечках щодо встановлення місця проживання та порядку виховання дитини, аліментів і зміна розміру аліментів, дозвіл на виїзд дитини за кордон без дозволу другого батька, оспорювання батьківства, зміна прізвища дитини і т.д .

Сімейний адвокат, розуміючи відповідальність у вирішенні таких питань, допоможе вам при прийнятті рішень про усиновлення, встановлення опіки та піклування, позбавлення батьківських прав.

Досвід і високий професіоналізм у такій делікатній сфері як сімейне право дає нам можливість з упевненістю стверджувати, що ми допоможемо успішно вирішити всі ваші питання і проблеми, пов’язані з сімейними суперечками.