Що таке GPS моніторинг транспорту?

GPS моніторинг транспорту — це безперервне стеження за автомобілями Вашого автопарку. Система моніторингу транспорту дозволяє здійснювати GPS стеження в режимі реального часу. GPS обладнання, встановлене на автомобілі, запитує своє місце розташування у одного з супутників угруповання GPS і, в режимі онлайн, передає інформацію диспетчеру. Подібна система навігації GPS дозволила вийти із рівня простого контролю переміщення транспорту на рівень повноцінного стеження за транспортом.

При впровадженні системи GPS/ГЛОНАСС моніторингу транспорту від antenor.ua крім спостереження за транспортом здійснюється постійний контроль рівня палива, стан автомобіля, його точні координати, час, протягом якого автомобіль перебував у просте або у русі та багато іншого.

Оскільки сигнал йде в режимі реального часу, сучасні системи контролю транспорту виконують набагато більше функцій, ніж просто GPS моніторинг автомобілів. Сьогодні, відстежуючи переміщення транспорту, GPS обладнання дозволяє диспетчеру оперативно реагувати у разі нештатних ситуацій.

Диспетчер у процесі контролю переміщення транспорту може встановлювати голосовий зв’язок із водієм, віддалено заглушити двигун автомобіля та багато іншого. Подібне розширення можливостей транспортного моніторингу дозволяють не просто отримувати інформацію про проблеми та порушення, що впливають на транспортні витрати компанії, а й оперативно нівелювати їх.

Встановлення системи GPS/ГЛОНАСС моніторингу транспорту для постійного супутникового контролю автомобілів

Сьогодні система навігації на основі ГЛОНАСС відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки на державному рівні. Сучасна система спостереження ГЛОНАСС моніторингу транспорту дозволяє здійснювати контроль транспорту з допомогою російського угруповання супутників. Створення угруповання супутників почалося ще у 80-х роках та включає близько 27 супутників. Принцип роботи супутників ГЛОНАСС моніторингу схожий на американську систему NAVSTAR GPS. Але, на відміну від неї, не вимагає жодних додаткових оновлень після запуску.

При виборі системи необхідно переконатися, що її використання дозволить контролювати всі параметри та характеристики, властиві для певного зразка техніки. З основних параметрів слід зазначити такі, як:

  • Контроль витрати пального;
  • Можливість визначення якості водіння;
  • Контроль за роботою всіх складових елементів та механізмів;
  • Можливість оцінки роботи кожного співробітника та багато інших моментів.

Разом з тим, можна переконатися в тому, що вся інформація, що надається, достовірно розкриває повну картину. Практика показує, що своєчасний контроль дозволяє правильно розпланувати свою діяльність, що також дуже впливає на якість усієї роботи в цілому.

НА ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ГЛОНАСС/GPS СИСТЕМ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ?
При виборі певної моделі системи краще постаратися зробити свій вибір на користь такої, в якій сама система та програмне забезпечення були розроблені одним виробником. Це дозволить зменшити ризик можливої помилки, пов’язаної з роботою пристроїв надалі.

Додатково рекомендується звернути увагу на те, що система має можливість працювати з додатковим обладнанням, яке дозволить досягти необхідної якості та ефективності в роботі. Цей момент актуальний тих організацій, які мають контролювати найманий транспорт. Якщо вчасно не виконати комплекс необхідних операцій, можна просто зазнати збитків у фінансовому плані. Наприклад, інформація від устаткування, що відповідає за стан і характер перевезень, контроль за витратою різних засобів та багато інших моментів.

Останнім часом актуальною умовою є можливість інтегруватись з іншими ERP – системами. При правильному настроюванні взаємодії всіх основних складових забезпечується якісна робота всіх агрегатів.

Надалі необхідно визначитися з вибором компанії, яка справила цей елемент. Необхідно відзначити той факт, що логотип компанії має важливе значення, тому що є такі, які вже давно зарекомендували себе надійним і перевіреним партнером.