6 основних причин вибору дизельного генератора

Переваги дизельних генераторів 21 століття настало вже давно, але це не заважає раз у раз відключати електрику у віддалених населених пунктах. Автономні технології пропонують два вирішення цієї проблеми. Найпростіший спосіб — ДБЖ. Але, на жаль, надовго його не вистачить, щонайбільше півгодини. Цього достатньо, щоб правильно зберегти та завершити завдання на ПК. А ще встигнеш перейти на інше джерело живлення – дизель-генератор. Чому? Оскільки ціна на дизельне паливо нижча, ніж на бензин. А також є низка інших переваг. .

Незалежно від того, в якій точці світу ви знаходитесь, кожен так чи інакше стикався з випадками, раптового відключення електроенергії. До того ж, є ціла низка галузей, які зазнають величезних збитків через аварійне відключення електроенергії та відсутність резервного джерела енергопостачання. Одним із таких резервних джерел є дизельний генератор. У чому переваги дизельного генератора Matari? Як дизельний генератор може заощадити гроші? Про це вам розповість ця стаття.

Ефективність

При виборі енергетично ефективного обладнання давно визнано, що виграшним варіантом є — дизельний генератор. Дизельні генератори чудово експлуатуються при високих та низьких температурах, що дозволяє їх використовувати в місцях з екстремальними температурними показниками. Крім того, дизельний двигун дозовано витрачає паливо пропорційно його навантаженню. Це з тим, що дизельним двигунам не потрібно працювати постійно на повну потужність.

Велика вихідна потужність

Дизельний двигун має більшу теплову ефективність, ніж бензиновий. Тому дизельні станції виробляють набагато більшу кількість енергії і тільки у них є можливість видавати стільки вихідної потужності, скільки необхідно, щоб задовольнити потребу.

Невеликі експлуатаційні витрати

У порівнянні з двигунами, що працюють на природному газі, дизельні генератори вимагають менших фінансових витрат на їх обслуговування, оскільки вони влаштовані технічно простіше: наприклад, вони не мають свічок запалювання, що робить їх довговічнішими.

Безпека

Якщо дотримуватись правил експлуатації, то використання генератора для людини безпечне. Дизельні генератори вимагають меншої кількості палива, що зводить ризик виникнення пожежі до мінімуму. Крім того, дизельне паливо менш пальне в порівнянні з бензином.

Низький рівень шуму

Усі бояться використання генераторів через постійний шум, що виробляється більшістю старих моделей. Хорошою новиною є те, що сучасні дизельні генератори мають більш тихі двигуни, які вимагають меншої потужності, що забезпечує їхню тиху роботу.

Тривалий термін експлуатації

Термін експлуатації є важливим фактором при покупці дизельного двигуна. Двигуни на дизельному генераторі працюють набагато довше, ніж на стандартному бензиновому двигуні, що підвищує вашу продуктивність. І так можна зробити висновок, що дизельний генератор має деякі унікальні особливості: більш тривалий час роботи, більш висока ефективність та низькі експлуатаційні витрати, більш високий рівень безпеки – це лише деякі з переваг дизельних станцій.