Як вибрати жіночий рюкзак?

Рюкзак – заплечна сумка із двома ременями, призначеними для фіксації на плечах із розміщенням мішка на спині. Розподіл ваги наповнення рівномірно, не сприяючи викривленню хребта, яке, можливо, при носінні важких сумок на одному плечі. Визволяє руки.

Мабуть, це найпростіший і найточніший опис рюкзака.

Бувають тактичні, похідні, спортивні та міські женские рюкзаки, які можуть бути м’якими, каркасними, напівжорсткими. Їх зручно використовувати в експедиціях, походах у горах, подорожах, для прогулянок містом. Такі конструкції функціональні.

Нас швидше цікавить модна реінкарнація рюкзака, який із утилітарного спортивного аксесуару перетворився на базову сумку.

У жіночому гардеробі рюкзак від магазину Estafeta.ua – стильний щоденний аксесуар. Він зазвичай має безліч відділень, кишень, карабінів для приєднання додаткових елементів за аналогією з похідними моделями, але здебільшого це декоративні деталі, які прикрашають модель, дозволяють якісно організувати зберігання та перенесення особистих речей.

На що звернути увагу?

Перед придбанням рюкзака визначаються умови його використання. Якщо є необхідність у місткій, зносостійкій, зручній сумці, слід приділити увагу більш практичним моделям, виробники яких гарантують міцність швів, щільність тканини і надійність застібок. Якщо модна тенденція спричинила вибір рюкзака як міської сумки, то декоративність, колір, фактура матеріалу та фурнітура – пріоритетні орієнтири, які не повинні виключати якість.

Зручність та ергономічність рюкзака

Ергономічність рюкзака має значення, якщо його призначення вмістити велику кількість речей та організувати їх зручно з можливістю швидко знайти потрібний предмет без зусиль. Під час вибору розглядайте конструкцію з погляду її анатомічної адаптації до спини. У місткого виробу спинка повинна повторювати вигини спини, оснащуватися пружними вставками, що амортизують удари рюкзака об спину під час коливань, що задаються кроком при ходьбі. Другим важливим компонентом є лямки. Чим більше мішок, тим ширше вони мають бути. Оптимальне співвідношення: ширина 5 см для вантажу вагою близько 7 кг. Універсальні моделі з переважно декоративними функціями можуть не містити спеціальних конструкційних елементів, що полегшують перенесення важкого рюкзака.

Якість

Якість — запорука довговічності виробу. Для його загальної оцінки слід розглядати матеріал, надійність з’єднань, наявність інноваційних технологій, що забезпечують водо-, брудо-відштовхувальні властивості поверхонь, що попереджають саморозкриття застібок та ін.

Стиль визначає вимоги до виробу. Якщо рюкзак використовується виключно як декоративний аксесуар, його якість буде полягати в акуратності обробки, використанні якісних матеріалів фурнітури. Спортивні моделі вже передбачають велике навантаження, а отже, до них пред’являються спеціальні вимоги.

Якість – це також ретельно продуманий та акуратно реалізований дизайн, коли кишені знаходяться у зручних місцях, а фіксатори та блискавки не вимагають великих зусиль для їх застосування.

Внутрішній органайзер

Рюкзак відрізняється від сумки багатозадачністю та максимально продуманим внутрішнім простором. Моделі, орієнтовані на повсякденне носіння у міських умовах, розробляються відповідно до традицій – з акцентом на забезпеченні простого доступу до акуратно організованих речей у рюкзаку. Гаманець, телефон, ключі, книга, гаджети, зарядки, снекі, вода, серветки, контейнер зі сніданком – все можна розкласти по численних відділеннях, щоб швидко знайти потрібне, коли виникає потреба.