Види та особливості ритуальних послуг

Ритуальні послуги — це комплекс заходів, спрямованих на поховання. Організації, що займаються цим процесом, можуть називатися по-різному: (похоронне бюро, міська служба, морг, крематорій і т.д.). Кожне з цих місць, наприклад, займається певними видами послуг, що входять до складу комплексу. Розкажемо про кожну послугу докладніше.

Види ритуальних послуг

Крім звичайних, так би мовити стандартних послуг, як катафалк або встановлення пам’ятника, є чимало інших послуг.

Ось про них ми й розповімо:

  1. Перевезення вантажу 200. Про це теж багато хто чув, а отже, чудово розуміє, що це таке. Варто зазначити, що небагато ритуальних служб у Білорусі займаються подібним. Привезти тіло автомобілем, залізничним транспортом або навіть літаком з-за кордону — не така просто справа, тому завжди варто звертатися до професіоналів.
  2. Репатріація померлого. Це не менш складна процедура, оскільки, крім перевезення, потрібно ще й оформлення численних документів, а в деяких випадках — бальзамування.
  3. Репатріація праху. Майже те саме, що й попередня послуга.
  4. Ексгумація тіла. Ця послуга не користується популярністю і не викликає позитивних емоцій, а також процес поховання. Якщо вам необхідно ексгумувати тіло — звертайтеся до ритуального агента, щоб провести процедуру відповідно до закону, дотримання всіх правил і правильно оформлених документів. Після всіх процедур ритуальний агент організує повторний похорон.
  5. Організація та поведінка поминок. Сюди входить підбір місця для проведення поминок, складання меню та проведення ритуальної трапези.

Також варто зазначити, що до послуг ритуального агентства належать такі послуги, як пошук місця для могили, копання могили, зберігання померлого в морзі, кремація, ритуальні носії, бальзамування, автобус для похорону та багато іншого. У жодному разі без ритуального агентства під час смерті близького не обійтися. А замовити труну можна на сайті https://expertritual.ru/product-category/groby/groby-iz-mdf/.

Похорон — справа витратна, за бажання можна вкластися в невелику суму, якщо зробити все за мінімумом. Бюджетний варіант буває не лише у весілля. Але навіть якщо грошей обмаль, не варто економити на ритуальному агенті.

Це як мінімум позбавить вас від зайвого клопоту. Адже у складний період, коли смерть близького підкосила всю сім’ю, так не хочеться займатися папером та іншою тяганиною. Звертайтеся за ритуальними послугами до професіоналів і нехай похорон пройде без проблем.