Переваги чавунних печей Dovre

Сучасна металева піч-камін — це окрема компактна піч тривалого горіння, яка може бути виконана зі сталі або чавуну. Чавунні печі Dovre — одні з найкращих металевих камінів. Вироби відомої бельгійської компанії мають такі переваги:

  • Висока міцність.
  • Надійність і довговічність. Високоякісний чавун, відлитий на майданчиках Dovre, стійкий до корозії та хімічних впливів. Він витримує постійне нагрівання і не деформується в разі сильних перепадів температури. Термін служби таких топок обчислюється десятиліттями.
  • Ефективність. Завдяки високій теплоємності чавуну, камін довго утримує тепло, а новаторські рішення бренда сприяють збільшенню ККД конструкції та спрощують її експлуатацію.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Печі-каміни Dovre прикрасять будь-який інтер’єр.

Принцип та особливості роботи

Металеві каміни (буржуйки) Dovre можуть працювати на різних видах твердого палива — дровах, брикетах, пелетах, кам’яному вугіллі. Кожна модель супроводжується докладним описом, ознайомитися з яким можна на сторінках сайту Дім Тепла.

Стандартна чавунна піч-камін закритого типу складається з корпусу, всередині якого розташовується топка (камера згоряння), у яку закладаються дрова. На дні топки розміщені ґрати (колосник). У нижній частині печі облаштовується ніша, де збирається зола (зольник, або зольний ящик).

Невіддільним елементом пічної конструкції є димар (труба для виведення диму купується окремо). У каміні передбачено отвір для під’єднання димоходу (отвір може бути виконаний одразу з двох боків, наприклад, зверху та ззаду). Щоб збільшити ефективність роботи печі, конструкція доповнюється накопичувальним матеріалом (здійснюється футерування камери згоряння вогнетривкими плитами) та системою допалювання.

Естетика Dovre

Не меншу увагу, ніж технічним параметрам, бельгійський бренд приділяє зовнішньому оформленню.

Печі-каміни Dovre оснащуються елегантними камінними дверцятами з панорамним вогнетривким склом, через яке можна спостерігати за грою полум’я, що горить. Завдяки системі «чисте скло» (подача повітря в топку особливим чином), воно менше забруднюється і самостійно очищується під час горіння. До речі, дрова можуть закладатися не тільки через центральний портал, а й збоку: у деяких моделях передбачені додаткові дверцята.

Компанія «Дім Тепла» представляє широкий модельний ряд чавунних камінів Dovre, зокрема оригінальні модифікації у світлому емальованому корпусі.