Чим iPhone 15 Pro відрізняється від iPhone 14 Pro?

Багато хто задається питанням: купити модель iPhone 14 Pro, що є зараз, чи почекати виходу нового Pro? Безсумнівно, 14 Про айфон має першокласні характеристики, найпотужніший чипсет на iPhone та оновлені камери. Але є й інший «бік медалі», а саме – інсайди про 15 Айфон Про, його всебічні покращення!

Щоб вам краще розуміти, чи варто оновлюватись на п’ятнадцятий айфон, AVIC.UA підготували коротке порівняння Apple – існуючого та майбутнього флагманів.

iPhone 14 Pro vs iPhone 15 Pro

Порт Thunderbolt

Очікується, що iPhone 15 Pro отримає порт USB-C замість Thunderbolt. Новий інтерфейс нарешті відповідатиме стандартам Європейського Союзу. Водночас, розробники попередили, що з USB-C телефон Apple працюватиме лише з сертифікованими зарядними пристроями.

Оновлення камери

iPhone 15 Pro має отримати новітній датчик Sony IMX903 розміром майже в дюйм, який вловлюватиме на 20 відсотків більше світла, а також матиме вбудовану підтримку 14-бітного DNG RAW для кращої фотографії. Модуль пропонує 3-кратний зум для більших можливостей зйомки.

З іншого боку, iPhone 14 Pro має основний модуль 48 МП 1/1,28 дюйма та супутній – 12 МП надширококутної камери та телеоб’єктив 12 МП 1/3,5 дюйма.

Зміни в дизайні

Очікується, що цього року iPhone Pro матиме корпус із закругленими краями (14 Pro має квадратний дизайн). Також Apple має намір змінити фізичні кнопки, зокрема, має з’явитися «кнопка дії» – аналог перемикача Apple Watch. Інструмент управління можна налаштовувати згідно з потребами користувача.

Чипсет

Є одним із найцікавіших оновлень, які підвищать потужність iPhone 15 Pro. Поточний iPhone 14 Pro оснащений процесором A16 Bionic, який наразі є найпотужнішим у серії iPhone. Однак витоки свідчать про те, що в iPhone 15 Pro буде новий 3 нм A17 Bionic, до 40% потужніший та до 30% більш енергоефективний, ніж доступних Pro. Отже, працюватиме швидше та довше без підзарядки.

Ціна iPhone 15 Pro

Ден Айвз, видатний аналітик компанії Barron Wedbush, у своєму новому дослідженні показав, що лінійка iPhone 15 справді буде дорожчою за поточні моделі. Однак точну ціну не назвав. Ризикнемо зробити прогноз: якщо ціна iPhone 14 Pro стартує від $999, то напевне 15 айфон Про буде не дешевше.

Виходячи з цих очікуваних оновлень, робимо висновок, що iPhone 15 Pro буде цікавим телефоном, на який варто почекати.

А якщо плануєте купити Айфон Про 15, можете зробити попереднє замовлення на AVIC.UA. Магазин з Харкова – один з перших продає нові смартфони Apple, щойно вони стають доступними в Україні.