Основні різновиди теплої підлоги

Ще до основних ремонтних робіт в новому житлі варто визначитися, яка система опалення буде тут використовуватися. Наразі одним із найбільш популярних та сучасних варіантів є тепла підлога. Однак навіть вона буває зовсім різною. Перш за все водяною чи електричною. Якщо ж надати перевагу більш ефективному останньому варіанту, то тут існує вибір теплої підлоги у вигляді нагрівального кабелю, спеціальних матів чи інфрачервоної плівки. Особливості таких варіантів теплої підлоги ви дізнаєтеся з нашої статті.

Якщо ви хочете придбати терморегулятор та нагрівальні елементи для теплої підлоги, в інтернет-магазині https://e-teplo.kiev.ua/ ви зможете відшукати ті товари, які вам найбільше підійдуть. Тут працюють справжні професіонали, які допоможуть вам з вибором.

Нагрівальний кабель

Нагрівальний резистивний кабель – це перший варіант теплої підлоги, який з’явився на ринку. Йому вже багато років і деякі користувачі досить справедливо вважають його застарілим.

Основна проблема такої теплої підлоги – складність установки. Нагрівальні елементи монтуються в стяжку, що також не дозволяє досить легко провести ремонтні роботи.

Та все ж така підлога відрізняється низкою чудових переваг, таких як:

  • великий асортимент кабелів із різними технічними параметрами;
  • можливість досягнути високого показника потужності;
  • можливість установки на нерівну поверхню;
  • тривалий термін експлуатації.

Нагрівальні та алюмінієві мати

Нагрівальні мати – це більш сучасний варіант. Фактично – це ті самі резистивні кабелі, крок та потужність яких на квадратний метр вже була розрахована. Таким чином для вас залишається менше роботи в тому, що стосується розрахування оптимальних показників.

Нагрівальні мати можуть оснащуватися одножильним та двожильним резистивним кабелем. Краще вибирати другий варіант, оскільки тоді мати не потрібно буде повертати до терморегулятора. Такий нагрівальний елемент може монтуватися прямо під підлогу, а в деяких випадках навіть заливатися плитковим клеєм. Це також значно спрощує монтаж.

Нагрівальні мат – це чудовий сучасний продукт, який забезпечує тривалий термін експлуатації.

Алюмінієві мати – це логічне продовження нагрівальних. Тут використовується спеціальна фольга, яка відбиває тепло вгору, що покращує енергоефективність нагрівальних елементів. До того ж алюмінієві мати також не потребують багатьох зусиль для встановлення.

Інфрачервона плівка

Інфрачервона плівка – це один із останніх нагрівальних елементів, які з’явилися на ринку. Він боїться вологи, тому використовувати його у ванній кімнаті не вийде. Також плівка не надто довговічна, вона може слугувати близько 10-15 років, що значно менше ніж цей же показник нагрівальних матів.

І все ж плівка – це бюджетний та ефективний варіант, який допоможе рівномірно нагріти підлогу.