31 03 2015

Розвиток «інтернету речей» провокує попит на фахівців з IT-безпеки

Розвиток «інтернету речей» провокує попит на фахівців з IT-безпеки
Розвиток ринку електронних пристроїв для «інтернету речей» надало китайської компанії Qihoo 360, що спеціалізується в області інтернет-безпеки, широкі комерційні можливості.

Електронних приладів, пов'язаних з інтернетом, стає все більше, а поширення «інтернету речей» пов'язане з уразливими особливостями в комп'ютерних системах. Така ситуація, за словами співробітника Qihoo 360 Лінь Вея, який очолює дослідницьку лабораторію компанії, і обумовлює попит на фахівців в області комп'ютерної безпеки в Піднебесній.

Лідери інтернет-бізнесу, такі як Tencent і Alibaba, а також і компанії, які займаються іншою діяльністю, не шкодують грошей на оплату праці талановитих фахівців. Найчастіше ряди Qihoo поповнюють хакери. Ци Сяндун, співзасновник і президент Qihoo 360, вважає хакерське співтовариство відповідним ресурсом для пошуку потрібних співробітників, які б дозволили компанії розробляти ефективні сервіси і рішення в цифрову епоху.

У Китаї спостерігається високий попит на сервіси Qihoo 360. У 2014 році ця компанія оголосила про створення так званого «захисного щита» для користувачів операційної системи Microsoft Windows XP, яка все ще встановлена ​​на 200 мільйонах комп'ютерів в Китаї, хоча Microsoft і припинила підтримку цього програмного забезпечення. У роботі цього сервісу беруть участь експерти з безпеки Qihoo 360, які вже отримали 59 листів від компанії Microsoft з підтвердженням того, що ними були виявлені вразливості в програмному забезпеченні IT-гіганта. А в минулому місяці китайські хакери, один з них - співробітник Qihoo 360, виявили вразливості в електромобілях американського виробника Tesla. Як пише видання, яке базується в Гуанчжоу 21st Century Business Review, причина того, що Tesla стала мішенню зловмисників пов'язана з популярністю фірми.

Ци Сяндун каже, що за спостереженнями експертів компанії, за останнє десятиліття рівень загроз значно виріс: спершу, в основному, відбувалися крадіжки персональних даних, зараз же все частіше трапляються викрадення корпоративних секретів. Організації несуть фінансові втрати. А в епоху поширення «інтернету речей» використання електронних пристроїв може бути навіть пов'язане із загрозою для життя.

Разом з тим, електронних приладів, пов'язаних з інтернетом, стає все більше, а розвиток «інтернету речей» пов'язаний з появою надзвичайно небезпечних вразливостей в комп'ютерних системах. Передбачається, що комерційні організації і надалі будуть витрачати на безпеку значні кошти, що, в свою чергу, вигідно компаніям, що займаються питаннями комп'ютерної безпеки.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария